Wzór testu: Hepburn wpada w szczelinę

• 4 października 2006 r. |

Audrey Hepburn wpada w The Gap

Tak, to Audrey Hepburn, tak łaskawa i urocza jak zawsze w reklamach The Gap. Tak, to naprawdę jej taniec, w scenach z “Funny Face”. (Chociaż “Back in Black” AC / DC zostało wplecione jako tańcząca muzyka Hepburn.)

“Naprawdę mam ochotę teraz wyrazić siebie”, mówi Hepburn. “I z pewnością mógłbym użyć wydania”. A potem wyskakuje z materiału filmowego i na białym tle, reklamując czarne spodnie Gap.

Od pewnego czasu pojawiają się kontrowersje związane z wykorzystywaniem późnych artystów w reklamach – pamiętajmy, że Fred Astaire tańczył z próżnią dla Dirt Devil? Ta reklama została zatwierdzona przez syna Hepburn, Seana Ferrera i , Gap musiała dokonać “znaczącej darowizny” dla Fundacji Dzieci Hepburn.

Dyrektor wykonawczy Gap mówi: “Za każdym razem, gdy możemy zrobić wszystko, co wywołuje pasję, jest świetne”. Brzmi jak temat, o którym rozmawialiśmy przez ostatnie trzy lata ? Pozostaje kwestią do dyskusji: jeśli reklamodawca może skłonić nas do mówienia o swoich reklamach, czy to naprawdę ma znaczenie, czy je kochamy, czy nienawidzimy??

Twierdzę, że to ma znaczenie, że tak bardzo nas zniechęciło, że nigdy nie kupimy produktu, bez względu na to, co wyleczy. Więc jeśli sądzisz, że The Gap nie powinna używać Hepburn w swoich reklamach, niezależnie od tego, czy jej syn się zgodził i nieważne, gdzie trafiają pieniądze, twierdzę, że nie będziesz się do tego skłonić.

Co do samej reklamy: jestem rozdarta. Uwielbiam Hepburn, a widzenie jej na ekranie, nawet w reklamie, jest milion razy lepsze niż oglądanie kolejnej z tych przerażających reklam Volkswagena, gdzie znikąd, samochody wpadają w porywczych kierowców VW. (Stały się tak przerażające, te reklamy, które mój przyjaciel zaczął krzyczeć: “Uważaj! To VW! Przyciągają wypadki!”)

Ale nawet jeśli kocham Hepburn, czuje się zbyt ceniona jako ikona ubrań. The cytuje swojego biografa, mówiąc, że użycie w reklamie “wprost przeczy jej własnemu poczuciu wartości, które nie umieściło ubrań na liście bardzo ważnych rzeczy”.

Czy nie jest to cudowna rzecz na temat pięknej osoby? Im więcej słyszę o Paris Hilton i takich jak 5000 par butów i 15 000 dolarów torebek, tym bardziej brakuje mi Hepburn i jej wdzięku. Prawdziwego stylu, prawdziwej elegancji, takiej jak jej, nie można kupić w centrum handlowym.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ROZRYWKI (Mój współpracownik zauważył wczoraj McDreamy’ego, inny widział Izajasza Washingtona.) • Pokaż powroty 14 stycznia (via TV Tattle.)

Multi-link poniedziałek

Październik? Kto wydał pozwolenie na przejście do października? Nie skończyłem jeszcze września! Podczas gdy jestem w trakcie zmiany kalendarza, ciesz się dzisiejszym losowym powiązaniem. I pamiętaj, aby dla linków do wykorzystania w nadchodzących tygodniach.

• Jedna dobra rzecz w październiku: Ma jeden z najlepszych wakacji w roku, Halloween. W październiku mój kolega Matt w X-Entertainment robi wspaniałe internetowe odliczanie, w którym regularnie zamieszcza zabawne artykuły online na temat jedzenia na Halloween, kostiumów, filmów, zabawek i innych rzeczy. Moimi ulubionymi są jego rysy na cukierkach. Do tej pory zrobił dwa w tym roku. obejmuje Spookily kształcie Tootsie Pops, Hubba Bubba Mummy Tape i tym podobne; zawiera pomarańczowe i czarne Whoppers, Fear Factor, fat-out candy i upiorne czarne koty Marshmallow Peep. Ten wysoki cukier może trochę potrwać.

• Pamiętasz, kiedy Piperzy byli ogromną częścią projektów klasy artystycznej i scout-troop? Dobrze, !

• Jeśli “Prawo i porządek” jest uzależnieniem od telewizora, kliknij i prześlij swoje własne pytanie dotyczące trivia. Szkoda, że ​​więcej programów nie oferuje tego: nie mogłem tego zrobić w “Law & Order”, ale jest kilka programów, które uzależniają mnie od tego, o czym wiem, że mogłem złapać zespół. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna wspaniała strona dla fanów, muszę powiedzieć.

• Ukradłem to mojemu przyjacielowi Willowi . to gra, w której narysujesz linię, a głupkowata mała osoba, która wygląda jak pingwin, jeździ na niej jak na sankach. Fajnie jest dać mu / jej / mi przyjemną długą przejażdżkę, ale fajnie jest też go dręczyć. Możesz szybko obrócić się do auuuuuuugh.

• Link do przesłanego przez czytelnika tygodnia: Beth mówi “Kocham Lite Brite!” Oto link do które myślałem, że może ci się spodobać! “Wszyscy, śpiewajcie:” Lite Brite, rób rzeczy z liiiiight! Co za widok, robienie rzeczy z Lite Brite! “

1-2-3-4, nowości nie są już dostępne

Aktualizacja: Najwyraźniej Paul Vance – autor piosenek Paul Vance — . Teraz powstaje nowatorska piosenka.

OK, ten nagłówek nie jest prawdziwy. Wciąż dostaję od czasu do czasu nowszą piosenkę – “Who Let the Dogs Out?” i “Macarena” przychodzą na myśl. Ale o śmierci Paula Vance’a, który napisał “Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini”, zaczęło mi się myśleć o wspaniałych nowościach z przeszłości i o tym, że wydaje się to muzyczną modą, która umarła spokojną śmiercią.

Jeśli jesteś podobny do mnie, po przeczytaniu powiązanej historii powyżej, nie będziesz w stanie uzyskać “Żółtej bawełny w kropki” z głowy przez cały dzień (“Bała się wyjść z szafki / była jak nerwowy jak ona może być … “). Nie było mnie przez jakiś czas po tym, jak był hitem numer jeden w 1960 roku, ale było to podstawą letniego radia, niezależnie od tego. Jako dziecko miałam żółte bikini w groszki i mogę tylko założyć, że zainspirowała go piosenka.

Kiedy jesteś młody, nie możesz powiedzieć Topowi 40 ze starych, zakurzonych melodii, w które grają Twoi rodzice. Cała muzyka jest nowatorska, a nowatorskie piosenki z ich głupawymi tekstami opowiadającymi zwariowane historie są nieodparcie chwytliwe. (Oto , pobudzić twoją pamięć.)

Śpiewacie je w autobusie (“Hello Muddah, Hello Faddah”) lub w samochodzie (“100 butelek piwa na ścianie”). Niektóre z nich mówią równie głośno jak śpiew (“The Streak”). Niektóre są interaktywne (“The Name Game” przychodzi na myśl – ale nigdy nie próbuj tego z “Chuckiem” lub twoi rodzice opalą twoją skórę, Clyde). Dickie Goodman przedstawił kilka piosenek (“Mr. Jaws”), w których grał reportera zadającego pytania, a następnie podłączał fragmenty innych piosenek jako odpowiedzi na pytania reportera. Nie mogliśmy dostać wystarczająco dużo z nich, jak dzieci z lat siedemdziesiątych. Niewiele wiemy o próbach raperów, mashupach You Tube i całym szerokim świecie, który nadejdzie. Wydawały się świeże i śmieszne, i tak, powieść.

Niektóre nowości pochodzą od najdziwniejszych ludzi (pomyśl o “Super Bowl Shuffle” w Chicago Bears). Inne pochodzą od prawdziwych komików – Weird Al Yankovic (“Another One Rides the Bus”, “Eat It” itd.) I Adam Sandler (“Lunch Lady”, “Song Hanukkah”) to dwaj z naszych współczesnych praktyków tej zaginionej sztuki. pomaga utrzymać ich przy życiu. Zastanawiam się jednak, czy niektóre z naszych aktualnych utworów od zwykłych muzyków nie zostaną zapamiętane bardziej jako nowatorskie piosenki – “Hollaback Girl” czy “Gold Digger”, każdy?

Sądzę, że można powiedzieć, że wszystkie utwory tkwią w ich epoce, ale nowości wydają się szczególnie. Często grają w wiadomościach, drażnią wielką gwiazdę lub wyśmiewają popularną piosenkę. (Dickie Goodman mówi o kryzysie energetycznym z 1974 r.) Sądzę, że trudniej jest im utrzymać popularność. Płoną jasno przez jeden krótki wybuch, a potem wszyscy jesteśmy trochę zawstydzeni, że kiedykolwiek Macarena. Ale z tego powodu są nierozłączne w naszych głowach od tej części naszego życia – “Żółte bikini w kropki” przypomina mi słońce do pieczenia na mojej dziecięcej plaży, zanim wszyscy wiedzieliśmy, że opalanie jest dla ciebie złe. A “Macarena” przypomina mi o ślubie Julie i Steve’a io tym, jak wiele radości mieliśmy na parkiecie i w barze otwartym, dopóki nie odkryto, że ktoś ukradł kilka prezentów ślubnych (prawdziwa historia).

Jaka jest twoja ulubiona / najmniej ulubiona piosenka nowości?

ZWIEDZANIE LINKI OD WOJNY WWW:
•• (Przez )

Czytelnicy na portalu “Gray’s vs.” CSI “

W zeszłym tygodniu pisałem o nowym , w którym CBS “CSI” i “Grey’s Anatomy” ABC stoją teraz w tę samą czwartkową noc o północy. (ET) szczelina czasowa.

(Aby podłączyć nasze własne treści, możesz śledzić oba programy za pomocą naszych tygodniowych tablic podsumowań. “CSI” jest zawsze aktywne , “Grey’s Anatomy” jest zawsze .)

Ominąłem prognozę, który program wygra w rankingach, ale ostatecznie oddałem swój głos na “Grey”, mówiąc “Nie, że” CSI “jest gorszym pokazem lub jego fani są mniej lojalni, ale pokazy mają różne style Jako że widzowie znajdują się w osobistym życiu CSI, ten serial jest przede wszystkim o zbrodniach. “CSI” to rodzaj show, który można obejrzeć dzień później, nie tracąc zbyt wiele. “

Ale jak zauważyłem, “Grey’s Anatomy” oferuje obecnie powtórki z każdego nowego tygodnia w piątki, podczas gdy “CSI” nie oferuje natychmiastowych powtórek, więc dana osoba może łatwo oglądać oba programy w odstępie jednego dnia.

Czynnik powtórki nie wydaje się jednak być czynnikiem. The wyszedł następnego dnia i pokazał, że “Chirurdzy” przyciągnęło 25,4 miliona widzów do 22,6 miliona za “CSI”.

Oto kolejna prognoza: myślę, że “Gray’s” może mieć przewagę na razie, ale może ją również utracić. Zobacz mój cytat powyżej na temat tego, w jaki sposób kierowany jest postać “Grey’s”? To mogłoby zranić program. Jeśli Meredith i McDreamy zdają się być zbyt szczęśliwi, albo inne pary zaczynają nudzić ludzi, “Gray” może stracić ciąg. “Uważam, że” CSI “jest mniej dotknięty plotkami i powinien utrzymywać się stabilnie.

To tylko moja opinia. Oto niektóre z twoich. Chcesz dyskutować o tym dalej lub bronić swojego wyboru? Sprawdź nasze .

CSI
“Gray’s to kolejna opera mydlana! Zostanę w CSI. “- Dolores

“Nie ma mowy, aby anatomia Graya była lepsza niż CSI. Po prostu nie mogę konkurować w mojej książce. Kogo obchodzi ich życie osobiste, wszyscy je mamy. Zbrodnia i dramat na CSI są zbyt dobre, by można je było pominąć. “- Polly

“Obejrzę CSI. Nie mogę znieść pokazów o “osobistych relacjach”. Kogo to obchodzi? To są fikcyjni ludzie, którzy tak naprawdę nie istnieją, więc nie mogę wyodrębnić jednej nano-sekundy zainteresowania ich osobistym życiem. Za każdym razem daj mi to, kto to zrobi i pomódl się z tym, kto robi – kto zostaje odwołany. “- Hairdog

CHIRURDZY“Przepraszam, ale nie obchodzi mnie, jaka jest noc w Anatomii Greya w tym roku … Oglądam ją bez względu na wszystko! Uwielbiam CSI, ale Gray jest pierwszy … jest tak zawieszony, że daje ci coś, czego można oczekiwać po kolejnym odcinku. Gdzie CSI to ci sami ludzie, ale zupełnie inna fabuła zbrodni / fabuły. Więc jeśli przegapisz odcinek i obejrzysz następny, nie czujesz, że coś przeoczyłeś. To jest powód, by kochać CSI, ale jest to również powód, by tęsknić za czymś innym … Grey’s Anatomy! “- Erin

“Myślę, że Gray dostanie impuls od widzów, którzy nie są zainteresowani oglądaniem pokazów Daddy i Electry. Kazirodztwo nigdy nie jest ładne. “- Dani

OBIE
“Czy Anatomia Greya będzie powtarzana w każdy piątek wieczorem, czy tylko sporadycznie? Jestem zagorzałym widzem obu koncertów i jestem bardzo skonsternowany tym, co zrobili, walcząc ze sobą. Byłoby to rozwiązanie problemu, gdyby pojawiały się ponownie w każdy piątek. Wtedy mogłem obejrzeć piątek CSI i szarości w piątek. “- Ricki

“Nagrywam zarówno CSI, jak i Grey’s Anatomy i oglądam je, kiedy chcę później w ciągu tygodnia. W czwartkową noc zwykle oglądam coś nagranego wcześniej w tym tygodniu. Rzadko oglądam jakiś program w jego pierwotnym czasie emisji. “- Anonimowy

ŻADNE Z POWYŻSZYCH“NCIS to program, który powinieneś porównywać. Cała akcja i dramat CSI. Bardziej interesujące postacie. Mały humor. Wszystko odbywa się bez przekształcania serialu w operę mydlaną. “- Jim

“Nie mogę sobie wyobrazić oglądania żadnego z przedstawień.” – Anonimowy

“Nie zapomnij także o Supernatural, który będzie również emitowany w czwartek o 21 ET! To także świetne show. To pozostawia 3 zupełnie różne programy do oglądania / nagrywania! “- Rich

WIĘCEJ LINKI ZE ŚWIATA ROZRYWKI: • • • AP Washington Post to nazywa

Multi-link poniedziałek

Co powiesz na zabawny losowy link, aby rozpocząć tydzień? Pamiętaj by Twoje ulubione strony do rozważenia. Dzięki!

• Czytelnicy Multi-Link Monday (i jego poprzednik, Five-link Friday) uwielbiają je w quizach, zarówno w typie osobowości online, jak i typu test-your-brain. Czy potrafisz zlokalizować Tonga na mapie bez etykiety? A może Benin? To jest rodzaj wyzwania, jakie możesz z tego wyciągnąć .

• Mówiąc o międzynarodowej wiedzy, Amerykanie twierdzą, że nasze koty mówią “miau”, a nasze psy mówią “kora”, ale w innych krajach odgłosy kotów są tłumaczone jako “nyan nyan”; psy “jako” hev hev. ” Sprawdź to i sprawdź, czy rozpoznajesz wokalizacje swoich własnych zwierząt.

• Dzień “Talk Like a Pirate” odbył się w zeszły wtorek, ale nie musisz czekać, aż do niego wróci . Lub, jak powiedzieliby: “Nie musisz czekać, aż to wszystko znowu” przetłumaczysz z angielskiego na piracki “.

• Przez 36 tygodni dwóch artystów w Nowym Jorku i dwóch w Irlandii Północnej wysłało szkicownik tam i z powrotem. Pomiędzy czwórką wymyślili niesamowite i dziwne obrazy. Dzięki cudowi sieci możesz teraz .

Link do przesłanego przez czytelnika: W zeszłym tygodniu łączyłem się z wspaniałe widoki oferowane przez kamerę internetową Yosemite. W tym tygodniu czytelnik wysyła kolejną wspaniałą kamerę internetową. Mówi Skyler: “Mój ulubiony . Moja 2-letnia kocha “Finding Nemo” i uwielbia patrzeć, jak pływają rekiny i “Mr. Ray”. “

CSI “vs.” Chirurdzy “

Lekarze vs. śmierć, Seattle vs. Vegas, Gray vs. Grissom. Bitwa royale ma zamiar rzucić.

Niektóre noce nie są warte oglądania w telewizji, nawet jeśli polujesz na setki kanałów.

Ale czwartek, tak pożądany przez wytwórnie filmowe kupujące reklamy w swoich filmach otwierających piątki, zawsze był gorącym miejscem. Tym bardziej, że w tym roku, w czwartek, widzą dwóch telewizyjnych behemotów walczących o 21.00. ET: “CSI” i “Grey’s Anatomy”.

“CSI” od lat zajmuje miejsce w czwartek. Oryginalna wersja Vegas serii jest bez wątpienia najpopularniejszą serią scenariuszy w telewizji, a jedynie “American Idol” bije ją regularnie.

“Grey’s Anatomy” dopiero zaczyna swój trzeci sezon, ale to dla tego show i jego McDreamy-Meredith na nowo, ponownie romantyczny romans, aby ćwiczyć poważne rozwarstwienie na temat lojalności widzów.

Czy to naprawdę taka wielka sprawa, że ​​oba koncerty są rozgrywane w tym samym przedziale czasowym? Przecież to jest rok 2006. Wiele domów ma magnetowidy lub magnetowidy, praktycznie każdy koncert trafia do sieci, a całoroczne DVD wychodzi prawie przed rozbiórkami serialu na lato. I, oczywiście, wielu ludzi rozwiąże ten dylemat, nagrywając jeden program i oglądając drugi na żywo.

Ale nawet jeśli nagrywasz jeden program i oglądasz go natychmiast po drugim, to jest godzina 23.00. ET najwcześniej, zanim będzie można udać się do łóżka. (Ludzie z Lucky Central Time dostają dodatkową godzinę.) Zakładając, że masz dwie godziny, które możesz poświęcić telewizji – wielu z nas nie.

Więc nie oglądasz ich tej samej nocy. Wtedy ryzykujesz, że rozwój fabuły jednego lub drugiego show zostanie zepsuty dla Ciebie następnego dnia w pracy lub przez surfowanie po sieci i napotykanie spoilera. (Uczciwe ostrzeżenie: MSNBC.com obejmie oba pokazy, więc podczas gdy jest to rozwiązanie dla niektórych, dla innych jest to pole minowe dla spoilerów.)

Nigdy nie myślałem, że zagłosuję przeciwko potędze ratingowej “CSI” w walce telewizyjnej, która nie dotyczyła “Idola”, ale myślę, że więcej osób może oglądać “Grey” na żywo.

Nie znaczy to, że “CSI” jest gorszym pokazem, a fani są mniej lojalni, ale pokazy mają różne style. Zaangażowani, gdy widzowie są w życiu osobistym CSI, pokazują przede wszystkim zbrodnie. “CSI” to rodzaj show, który można obejrzeć dzień później, nie tracąc zbyt wiele.

SANDRA OH, ELLEN POMPEO
ANATOMIA SZAROŚCI – “Jestem drzewem” – Cristina spotyka rodziców Burke’a – aw najtrudniejszych okolicznościach – kampanię stażystów, by przywrócić Izzie do programu staży chirurgicznych, Addison odrywa się od obowiązków szpitalnych, a pacjent chirurgiczny żyje, co może być jej ostatnim dniem w pełni, w “Chirurdzy”, CZWARTEK, 28 WRZEŚNIA (9: 00-10: 01 pm, ET) w ABC Television Network. (ABC / VIVIAN ZINK)
SANDRA OH, ELLEN POMPEO
Vivian Zink / American Broadcasting Companies

Z drugiej strony “Grey” to mniej o pacjentach szpitalnych niż o osobistym życiu lekarzy – kto wybiera McDreamy’ego w tym tygodniu, co zrobi Izzie po wyjściu z chirurgii, a co z odzyskaniem Burka z rany postrzałowej? Nienawidzę terminu “rozmowa o wodzie” (tak w latach 60. moje biuro ma dystrybutor wody, a nie chłodniej, a dobre plotki nigdy nie są dostępne), ale są takie tematy, o których ludzie rozmawiają ze swoimi przyjaciółmi następnego dnia.

Jeśli jednak chcesz być logiczny, może być sprytniej oglądać “CSI” w czwartki, ponieważ “Grey’s Anatomy” pojawi się ponownie w piątkowe wieczory o 20:00. ET. I naprawdę powinienem wiedzieć, że nigdy nie lekceważyć tych typów Vegas – nikt nie może grać tak, jak oni.

ROZRYWKI LINKI OD WSZYSTKICH:

Loading...