Wyraz twarzy Winony Ryder był największym zwycięzcą w konkursie SAG Awards

Winona Ryder była niekwestionowaną zdobywczynią większości emocji doświadczonych w 30 sekundach podczas niedzielnych nagród SAG dla jej występu podczas przemówienia Davida Haraga “Stranger Things”.

Wyraz twarzy Winony Ryder w konkursie SAG Awards jest bardzo popularny

30 stycznia 2017 r00:59

Podczas gdy Harbour, który grał policjanta Jim’a Hoppera w serialu Netflix, wygłosił gorącą mowę na temat podziału kraju, Ryder stanął u jego boku i przebiegał przez mimikę w wściekłym tempie.

Obsada “Stranger Things” zdobyła nagrodę za wybitne osiągnięcia zespołu w serialu dramatycznym, przygotowując scenę dla namiętnej mowy Harbour.

POWIĄZANO: Winona Ryder mówi o depresji: “Mam już dość ludzi, którzy zawstydzają kobiety”

“Jesteśmy zjednoczeni w tym, że wszyscy jesteśmy istotami ludzkimi i wszyscy razem w tej strasznej, bolesnej, radosnej, ekscytującej i tajemniczej podróży, która żyje”, powiedział Harbour.

Ryder, który grał mamę Joyce Byers w serialu, miał inną ekspresję na każdy zwrot akcji i przemówienie Harfiarza, obdarowując świat nowym emocjonalnym skrótem.

To było tak, jakby Ryder doświadczył łuku fabuły “Stranger Things” w niecałą minutę.

Najpierw zaczyna się od “Mój syn zniknął? Gdzie on jest?” zmartwiona twarz. Potem idzie do “On jest w The Upside Down”? Co to jest do cholery?” zdezorientowana twarz.

Wreszcie triumfuje: “Musieliśmy przejść do innego dziwnego wymiaru, aby go odzyskać, ale zadziałało! On został zbawiony!” twarz i podniesienie pięści.

To wszystko dodaje, że Winona Ryder jest narodowym skarbem.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.