Woda Kabały jest mokra jak cudowne lekarstwo

Co łączy Madonnę i Katherine Harris?

Oboje – jak się wydaje – zwrócili się ku uzdrawiającej mocy wody Kabały.

Harris, była Sekretarz Stanu Floryda, która wywołała kontrowersje na całym świecie, kiedy weszła do wyborów w 2000 roku i pomogła George’owi Bushowi wygrać, nadzorowała program, w którym niektóre chore drzewa na Florydzie były traktowane wodą dostarczaną przez współpracowników modnego Centrum Kabały. Lekarstwo nie zajęło.

Butelkowana woda Kabbalah jest ulubieńcem gwiazd, takich jak Madonna, Ashton Kutcher i Britney Spears. Niektórzy przywódcy kontrowersyjnego Centrum Kabała twierdzą podobno, że napój ma moc leczyć choroby, takie jak rak i AIDS, ale sceptycy mówią, że to po prostu butelkowane H20, które zostało pobłogosławione.

W ramach programu promowanego przez Harrisa, rabin i kardiolog pracowali z badaczami, aby przetestować “Gwiezdne Krople” na zarażonych pomarańczowymi drzewach w 2001 roku, według Orlando Sentinel, który cytował naukowca stanowego jako deklarującego, że “produkt jest mistyfikacją i nie opiera się na żadnej wiarygodnej nauce. “Okazało się, że produkt był po prostu wodą.

Co więcej, naukowiec oświadczył: “cechy przypisywane tak zwanej wodzie Kabały -” eleganckie struktury krystaliczne “i” wysoka energia i niska entropia “- są praktycznie identyczne z tymi z Niebiańskich Kropel.” Kiedy zapytano, czy produkt faktycznie był Kabałą? woda, jeden z dostawców powiedział gazecie. “Naprawdę nie mogę ci podać tych informacji.”

Harris zaprzecza, wiedząc, że istnieje jakiś związek między produktem a Centrum Kabały. Po skontaktowaniu się z gazetą Forward Harris powiedział, że poleciła produkt po tym, jak powiedziano mu, że “izraelscy naukowcy” wyprodukowali ten produkt, dodając: “Bardzo cenię izraelską technologię”.

Airbrushed absMariah Carey miała na sobie więcej uwagi niż jej obfity biust, gdy nie-fani pisali zdjęcia piosenkarza na imprezie z czymś, co wyglądało na abs..

“Konturowanie” – lub tworzenie wyglądu mięśni poprzez natryskiwanie na opaleniznę – jest wściekłością w pewnych kręgach, ale, jak zauważa jeden z obserwatorów, “nie możesz mieć abs ze stali i prążkowanych boków”.

Notatki z całego świata

** CORRECTS CAPTION TO INDICATE THAT PICTURE WAS TAKEN AFTER ARRIVAL **Chevy Chase is shown at Radio City Music Hall while attending a Democratic Party fundraiser for the Kerry-Edwards presidential campaign, Thursday, July 8, 2004 in New York. (AP Photo/Tina Fineberg)
** PORÓWKANIE PRAWIDŁOWOŚCI, ABY OZNACZAĆ, ŻE OBRAZ ZOSTAŁ POJAWIONY PO PRZYBYCIU ** Chevy Chase jest pokazywany w Radio City Music Hall, gdy uczestniczy w zbiórce pieniędzy z Partii Demokratycznej w kampanii prezydenckiej Kerry-Edwards, czwartek, 8 lipca 2004 r. W Nowym Jorku. (AP Photo / Tina Fineberg)Tina Fineberg / AP

Nie szukaj Chevy Chase w kontynuacji “Fletch”. Dyrektor “Jersey Girl” Kevin Smith jest pisaniem i reżyserią sequela do komedii z 1985 roku, w której zagrał Chase, ale Smith twierdzi, że nie rozmawiał nawet z ałunem “Saturday Night Live” o filmie. “Nie sądzę, że Chevy Chase mnie lubi, co jest w porządku,” powiedział Smith About.com. “Uczucie jest wspólne”. . . Aspirujący rocker Russell Crowe podobno zabronił fanom robienia zdjęć podczas koncertów. . . . Nie wierz Christopher Walken jeśli powie ci, że to jego urodziny. Gwiazda “Wedding Crashers” czasami udaje, że jest, kiedy nie jest. “Bardzo wcześnie rano siedzę w przyczepie do makijażu, a gdy dama klepie mnie po twarzy pędzlem, wyglądam bardzo smutno” – powiedział Walken londyńskiemu Independent. “Prędzej czy później zapyta:” O co chodzi? Wyglądasz dziś trochę na uboczu. “Więc powiem:” Wszystko w porządku. “Potem w końcu zapyta ponownie:” Chodź. Co to jest? “Następnie odpowiadam:” To są moje urodziny, i jestem smutny, bo jestem sam … i nie mam ciasta. “Potem czekam kilka uderzeń i szepczę:” Ale nikomu nie mów! “W porze lunchu ciasto zamieniane jest w butelki z szampanem i wszyscy mamy dużo zabawy.”

Od poniedziałku do czwartku w witrynie MSNBC.com