Woda kabała? Madonna będzie do tego pić

Madonna zadziwiła organizatorów koncertów w Irlandii swoimi żądaniami za kulisy, które według źródeł zawierały prośbę o 25 przypadki wody Kabały. Jednorazowa Materialna Dziewczyna odmawia picia niczego poza wodą sprzedawaną przez modny ruch religijny, który niektórzy nazywają kultem.

“To dużo wody na jednodniowy koncert”, mówi źródło. “Słyszałem, jak niektórzy zwolennicy Kabały kąpali się w wodzie Kabały.”

Jednak kultowy ekspert i krytyk kabalistyczny, Rick Ross, mówi The Scoop, że nie sądzi, że Madonna zabrała się do zmywania w drogiej wodzie.

“Madonna podjęła się popychania Kabały na każdego, kto znajduje się w zasięgu krzyku” – mówi Ross. “Próbowała nawrócić wszystkich, którzy pracują na koncercie [jest ich więcej niż 100], a to oznacza, że ​​modlili się, dając kursy Kabały jako prezenty i bez wątpienia pompując wodę Kabały do ​​gardła. Ludzie pracujący na koncertach mają dużo wody i to jedyny drink, który dotknie “.

Lista potrzeb Madonny za kulisami obejmuje również wódkę, ale niektórzy uważają, że to usuwanie plam z jej strojów.

Beatles na sprzedaż

PAN PAUL MCCARTNEY MICHAEL STEELE VICKI PETERSON THE BANGLES
Sir Paul McCartney z dwoma członkami zespołu The Bangles, Michael Steele, z lewej strony i Vicki Peterson, która utworzyła kompozytor Liverpool Institute for Performing Arts podczas ceremonii, w piątek 30 lipca 2004 r. W Liverpool Philharmonic Hall. McCartney rozdał studentom dyplomy ukończenia studiów (AP Photo / Paul Ellis)Paul Ellis / AP

Chcesz kupić jedną z Grammys Beatlesów?

Nagroda, którą zdobył słynny zespół za “Hard Day’s Night”, jest jednym z wielu celebrytów 14 sierpnia.

Wygląda na to, że Paul McCartney może robić trochę sprzątania domu, bo także dzieje się w bloku: Grammy McCartney i jego zespół, Wings, wygrali za “Band on the Run”.

Również na sprzedaż: Złoty Glob wygrany przez “Ben Hur” w 1959 roku, rękawice bokserskie z “Rocky”, oryginalne dzieło Kurta Cobaina, ubrania noszone przez Michaela Jacksona lub Prince’a na koncercie, oraz g Tom Cruise, który – jeśli jest autentyczny – prawdopodobnie nie powinien rezygnować z pracy na dzień, aby zostać artystą.

Jak do licha licytator dostał nagrodę Grammy wygraną przez Beatlesów? “Niektóre pozycje – i to jedna z nich – mam umowę, w ramach której nie mogę ujawnić, skąd pochodzą” – powiedział Darren Julien aukcjonariuszowi The Scoop. “Ale są zdecydowanie prawdziwe. Dostaję pewne rzeczy ze studiów. Niektóre pochodziły od osób. Mam wiele źródeł. “

Notatki z całego świata

CURTIS
** FILE ** Aktorka Jamie Lee Curtis pozuje, gdy przyjeżdża do nagrody filmowej “Pionierzy pionu filmu” Wola Rogersa “, 4 grudnia 2003 roku w Los Angeles. (AP Photo / Nam Y. Huh)Nam Y Huh / AP

Jamie Lee Curtis mówi, że rozważa przerwanie show biz. Gwiazda opowiada we wrześniowym wydaniu magazynu More, że “Christmas With the Kranks” może być jej ostatnim ruchem. “Nie chcę patrzeć, jak moja twarz się starzeje w filmie” – mówi Curtis. “Nie ma człowieka na ziemi, który nie będzie patrzył na gwiazdę, która była piękna i teraz się starzeje bez myślenia:” Och chłopcze, one nie wyglądają tak dobrze, prawda? ” . . . Anne Hathaway chciałem zachować część ubrań z “The Princess Diaries 2”, mówi źródło, ale studio Disneya nie dbające o budżet. . . . Halle Berry mówi, używając bicza w “Kotce”, dała jej specjalne uczucie. “Wyciągnięcie z tego bata nie jest najłatwiejsze”, powiedział Berry do Birmingham Post, “ale kiedy już to zrozumiesz, jest tak seksowne i wzmacniające.”

W poniedziałki w czwartki na MSNBC.com