“Witajcie w Myrtle Manor” gwiazdach aresztowanych za seks, zarzut DUI

W ciągu trzech dni trzy gwiazdy z serii dokumentów “Welcome to Myrtle Manor” zostały powitane w więzieniu Myrtle Beach w Południowej Karolinie.

Wszystko zaczęło się we wczesnych godzinach piątkowego poranka. Wtedy Amanda Adams, zidentyfikowana na stronie wystawy jako “polowanie na żółwie, jazda na czterech kołach”, została aresztowana za jazdę pod wpływem.

Oficerowie zareagowali na wezwanie dotyczące kolizji z jednym pojazdem, gdy znaleźli uszkodzonego Jeepa Wranglera Adamsa obok zestrzelonego słupa elektrycznego. Według raportu Departamentu Policji Myrtle Beach, kiedy oficerowie zapytali 26-latka, ile musiała wypić, powiedziała im, że wypiła trzy piwa i jeden strzał, ale później dodała jeszcze trzy strzały do to zgadza.

Jej poziom alkoholu we krwi wynosił 0,20 – 0,08, jest prawnym limitem w Południowej Karolinie.

W sobotnią noc było więcej problemów, ponieważ Taylor Burt, znany jako “król życia nocnego Myrtle Beach” w serialu TLC, został aresztowany za seks z nieletnim w wieku poniżej 16 lat..

Według raportu policji, 15-latek i jej matka złożyły zarzuty przeciwko Burtowi, 28, w piątek. Dziewczyna udała się na egzamin lekarski w Grand Strand Regional Medical Center.

Nie podano dalszych szczegółów na temat aresztowania Burta.

Ale szczotki z prawem kontynuowane w niedzielę, z ostatnim incydentem z udziałem 21-letniej Lindsay Colbert.

Raport policyjny Myrtle Beach ujawnia, że ​​Colbert został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu – o stężeniu alkoholu powyżej .15 – i za przekroczenie prędkości.

Oddzielny raport o incydencie opisał zachowanie Adamsa jako “emocjonalną kolejkę górską podczas całej procedury” i powiedział, że gwiazda rzeczywistości zapytała aresztującego oficera: “Czy dajesz mi (przekleństwa), bo jestem w serialu?”

Mówiono też, że dokonała rasistowskich okrzyków wobec oficera.

TODAY.com dotarło do TLC o aresztowaniach, ale sieć nie miała żadnego komentarza.

Loading...