Will Smith dokucza byłego gwiazdora Alfonso Ribeiro w urodzinowym postu dla Toma Cruise’a

Will Smith dzieli się zabawnymi zdjęciami na pamiątkę urodzin swojego syna Toma Cruisego.

49-letni aktor podzielił się swoim zdjęciem z byłym współobywatelem “Świeżego księcia Bel-Air” Alfonso Ribeiro, który przeżył radosną wycieczkę z udziałem Cruise’a, który obchodzi swoje urodziny w 56. urodziny. W zany pic, zarówno Smith, jak i Cruise – ale z jakiegoś powodu, nie Ribeiro – mają na sobie świąteczne słomkowe kapelusze plażowe.

“Happy Bday, TC! Domyślam się, że Alf pomyślał, że jest zbyt fajny, by kołysać słomianym kapeluszem … Cokolwiek,” Smith opisał przystawkę.

Podczas gdy Smith i Cruise od lat cieszą się rodem z Hollywood, przyjaźń Smitha z Ribeiro sięga dziesięcioleci – kiedy obaj grali mało prawdopodobnych kuzynów na “Fresh Prince”.

The Fresh Prince of Bel-Air
Will Smith i Alfonso Ribeiro pozują do zdjęcia w początkach “Świeżego księcia Bel-Air”.NBC przez Getty Images

Uwielbiany sitcom, emitowany w telewizji NBC w latach 1990-1996, przedstawiał Smitha jako fabularyzowaną wersję samego siebie, inteligentnego nastolatka z West Philly. Ribeiro zagrał swojego bogatego kuzyna Carltona, którego rodzina zaprosiła Smitha, aby zamieszkał z nimi w ich rytualnej rezydencji Bel-Air.

W 2013 roku 46-letni Ribeiro otworzył dla Access Hollywood o swojej wieloletniej przyjaźni ze swoim byłym współpracownikiem.

“Spędziliśmy wiele lat pracując razem, spędzając razem czas, grając razem, wiesz, mając rodziny razem” – powiedział Ribeiro. “(Will) jest wspaniałą osobą i świetnie się bawimy, gdy jesteśmy razem.”

Zobacz szaloną jazdę Alfonso Ribeiro w windzie 30 Rock!

19 maja 2017 r01:54