Wayne Newton: Johnny Carson jest wredny “

Weteranowy artysta Wayne Newton zaatakował nieżyjącego już Johnny’ego Carsona, piętnując legendę późnej nocy jako “przeciętnego człowieka”.

Newton wypowiedział się podczas wywiadu w czwartek wieczorem z Larrym Kingiem z CNN. Newton, który pojawił się w “Dancing With the Stars” w tym sezonie i planuje wyruszyć w trasę z grupą, powiedział Kingowi, że miał ciężko, kiedy Carson zaczął się z niego śmiać.

“Cóż, zdarzyło mi się, że wiele razy zrobiłem jego występ i uważałem go za przyjaciela. I nagle pojawił się zupełnie nowy rodzaj humoru. I był w tym humorze kwestionującym moją męskość “- powiedział Newton podczas wywiadu.

Kapłan z Las Vegas powiedział, że bandony Carsona sugerujące, że jest gejem, pojawiały się bardzo często. Newton powiedział królowi, że próbował dotrzeć do gospodarza “Tonight Show” w tej sprawie.

“Zadzwoniłem do jego agentów, zadzwoniłem do jego managera, zadzwoniłem do jego adwokata. Przeszedłem pewnie półtora roku próbując do niego dotrzeć “, powiedział. “A kiedy nic z tego nie zadziałało, poszedłem się z nim zobaczyć.”

Newton powiedział, że poszedł na posterunek NBC i skonfrontował Carsona, grożąc mu fizyczną przemocą.

“Poszedłem do NBC w Burbank i poszedłem korytarzem do jego biura, a Freddy de Cordova, jego producent, był z nim w biurze. I wszedłem, niezapowiedziany, powiedziałem do Freddy’ego, powiedziałem, wybaczyłbyś nam, proszę? Był tak zszokowany, że wstał i odszedł – opowiadał. “Powiedziałem do pana Carsona, powiedziałem:” Nie wiem, co zabiłem twojego przyjaciela, nie wiem, co zraniłem, nie wiem, jakie jedzenie ” Zostałem usunięty z twoich ust, ale te żarty o mnie przestaną, a teraz przestaną albo skopię ci tyłek “.

Newton powiedział, że Carson odpowiedział, twierdząc, że jest “największym fanem Wayne’a”, oświadczenie, które nucił.

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Widowiska gwiazdy

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. w “Let’s Be Cops”, czerwonym dywanie, Selena Gomez jest unieśmiertelniona w wosku i więcej.

“Powiedziałem:” Nie dawaj mi tego badziewia. Nie dawaj mi tego. Jestem tutaj, aby wyprostować cokolwiek jest twój problem. I niezależnie od tego, jak chcesz to wyprostować, wszystko jest w porządku ze mną “- powiedział.

Po opowiedzeniu historii Newton zmierzył się z Carsonem.

– Powiem coś, czego nigdy nie powiedziałem w telewizji, panie królu – zaczął Wayne. – Johnny Carson był nieczułym człowiekiem. I są ludzie, których zranił, o których ludzie nigdy się nie dowiedzą. I z jakiegoś powodu postanowił skierować na mnie tego rodzaju negatywną uwagę. I nie chciałem tego mieć. “

Newton oskarżył również Carsona o źródło plotek, że był związany z mafią.

“Ostatecznie, to wszystko, co ewoluowało później, około 1980 roku, kiedy oskarżono mnie o fronting dla mafii i bycie członkiem mafii, a następnie bycie wymuszanym przez mafię i wszystko to, wszystko to wywodziło się z wpływu Johnny’ego Carsona ,” powiedział.

Co do jego tak zwanego związku z mafią, Newton kontynuował: “Nic o tym nie wiem. Jestem indiańskim chłopcem z Wirginii. Wiesz, nie wiem o takich rzeczach. “