Urocze zdjęcia w stylu “pink” dowodzą, że od dzieciństwa wygrywała Halloween

Pink to jeden rocker, który wpada w duch Halloween.

Supergwiazda popu weszła na Instagram we wtorek i podzieliła się kilkoma zdjęciami z jej rodzinnych strojów na przestrzeni lat, w tym uroczymi zdjęciami z własnego dzieciństwa..

“Pierwszy kostium, jaki zrobiłem od zera, kiedy chce być pająkiem … robisz pająka” – napisał piosenkarz “Co z nami” obok zdjęcia 6-letniej córki Willow w niesamowitym stroju pająka. Stojąc obok Willow jest jej tata, Carey Hart, w dziwacznej muchy i mama, która jest przebrana za straszną pajęczą pajęczynę.

“Mówiąc o domowej roboty … mamusi i jej pisklętach”, napisała tuż obok jej świątecznej wersji z 2016 r. I Willow w super-uroczych strojach z ptakami. Strój Pink przyozdobiono ptasim gniazdem, które nosiła w środkowej części, ponieważ, jak ujawniła w swoich hashtagach, “ukrywała się”, że jest w ciąży z drugim dzieckiem, Jamesonem. Sprytny!

View this post on Instagram

Happy Halloween

A post shared by P!NK (@pink) on

Mówiąc o Jamesonie, Pink zawierał najsłodsze zdjęcie z tego dziesięciomiesięcznego chłopca w wyrzeźbionej dyni. Zbyt cenne!

View this post on Instagram

And my all time favorite

A post shared by P!NK (@pink) on

Pink również podzielił się z nią swoją mężulką i Willow, ubrani jak postacie z “E.T. Extra-Terrestrial”. W podpisie gwiazda ujawniła, że ​​były to jej “ulubione stroje na Halloween” – jak dotąd!

DZISIAJ kocha … Różowy

Sep.08.201701:12

Dumna mama nawet dzieliła się zdjęciami z własnego dzieciństwa, w tym z jej pozowania w czarnej tutu. “Byłam tu Mademoiselle Moore” – żartowała.

View this post on Instagram

Madonna, of course

A post shared by P!NK (@pink) on

I kolejna urocza z jej blond perukami i bransoletkami z nadgarstkami. – Madonna, oczywiście – wyjaśniła.

Takie wspaniałe zdjęcia! Mamy nadzieję, że Pink i jej rodzina będą mieli najlepszy czas na podstęp!