Uratuj ostatni taniec weselny! Julia Stiles jest zaręczona – zobacz jej pierścionek

“Save the Last Dance”? Więcej jak “Zapisz datę!”

julia-stiles-today-160104
NOWY JORK, NY – LIPIEC 09: Aktorka Julia Stiles uczęszcza “Phoenix” obsady fotografii wezwania przy Phoenix próby sala na Lipu 9, 2014 w Miasto Nowy Jork. (Zdjęcie: Andrew H. Walker / Getty Images)Andrew H. Walker / Getty Images

Ze zdjęciami wysłanymi w poniedziałek na konto Instagramu Julii Stiles aktorka filmowa ujawniła, że ​​jest zaręczona z asystentem kamery Prestonem J. Cookiem.

View this post on Instagram

Best Christmas Ever! 💖

A post shared by Stiley (@missjuliastiles) on

“Najlepsze świąteczne wieczory!” czyta podpis towarzyszący jej powiązanemu zdjęciu z Instagrama, które pokazuje splecione dłonie i bling na lewym palcu serdecznym, przypuszczalnie Stilesie. Reprodukcja dla aktorki – której inne filmy aktorskie to “The Mindy Project”, “10 Things I Hate About You” oraz franczyza akcji “Bourne” – potwierdzili dobrą nowinę DZISIAJ w poniedziałek.

Według magazynu “People” para spotkała się na planie filmu “Go with Me” z 2015 r. I “zaangażowała się w Wigilię w prywatnej rezydencji w Isla Grande w Kolumbii”.

Jeśli wieści o zaręczynach sprawią, że poczujesz się jak tańczący, ale możesz użyć podkładu, ten klip z ulubionego przez fanów Stiles’a “Save the Last Dance” z 2001 roku. Teraz możesz świętować w dobrym stylu.

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Eva Longoria zaręcza się z długoletnim chłopakiem

14 grudnia 2015 r03:31