Tyle nostalgii! Gwiazdy “Boy Meets World” jednoczą się, by odtworzyć urocze zdjęcie grupowe

Gang Johna Adamsa powraca!

Gwiazdy “Boy Meets World” Ben Savage, Danielle Fishel, Rider Strong i Will Friedle ponownie spotkali się w piątek, aby spotkać się z fanami w Wizard World Chicago Comic Con. Gdy tam byli, załoga sama podjęła się odtworzenia słynnego zdjęcia, które naprawdę nęci te nostalgiczne struny.

View this post on Instagram

We hate each other

A post shared by Danielle Fishel Karp (@daniellefishel) on

37-letni Fiszel, który grał słodką Topangę w serii lat 90., w piątek pojawił się na Instagramie, aby podzielić się zdjęciami z powrotem z nowym. W obu jest ona postrzegana jako obejmująca zainteresowanie na ekranie Cory (Savage), z Shawnem (Strong) i Ericem (Friedle) stłoczeni wokół nich, by uściskać jedną grupę.

Ben Savage, Danielle Fishel, Rider Strong and Will Friedle
Ben Savage, Danielle Fishel, Rider Strong i Will Friedle pozują w promacji “Boy Meets World” z 1995 roku! ABC Photo Archives / Getty Images

Musimy im to przekazać – naprawdę to przybrali. Silny nawet ma ten sam zabawny, otwarty uśmiech!

“Nienawidzimy się nawzajem” – żartował Fishell w podpisie.

“Wciąż kołysząc ustami muppet”, Strong napisał to samo zdjęcie na swoim Instagramie.

Tymczasem Savage podzielił się snem, przedstawiając tylko Friedle’a, jego kochanego na ekranie brata.

View this post on Instagram

Family dinner

A post shared by Ben Savage (@bensavage) on

“Rodzinny obiad” – napisał. Brakuje tylko ich klasycznego domu z dzieciństwa!

Jak wiemy, klan “Boy Meets World” zawsze uwielbia dobre spotkanie. Tej samej wiosny, ci sami trzej chłopcy ponownie spotkali się na głupich zdjęciach w Awesome Con w Waszyngtonie, DC.

W gronie aktorów znalazły się także osobiste momenty: w lipcu Savage ponownie spotkał się z Matthew Lawrence’em (który grał przyrodniego brata Shawna, Jacka), aby uczcić zaangażowanie swojego byłego współpracownika z tancerką Cheryl Burke. Tymczasem Fishel zszedł z rynku w marcu, zaręczając się z producentem Jensenem Karpem.

Wygląda na to, że obsada “Boy Meets World” nie pozwoliła, by lata trochę zawiodły ich przyjaźń. (Debaty o płotach w programie telewizyjnym – no cóż, to już inna historia.)

Danielle Fishel: Gwiazdy “nie zawsze są razem”

Sep.08.201403:16