Twórca “Grey’s Anatomy”: Nie zabijam wszystkich

Kiedy zbliżamy się do końca kolejnego sezonu “Chirurdzy”, nadszedł czas, aby fani zastanowili się nad kolejną tragedią na drodze do gangu w Grace-Mercy, er, Gray-Sloan. (To nadal nie brzmi dobrze.) W końcu, ludzie, którzy mają czas na show, mają reputację przynoszącego wielki dramat – i tu wrak autobusu, strzelanka i masywna katastrofa lotnicza.

Ale pomimo wszystkich minionych nieszczęść, twórczyni serialu Shonda Rhimes uważa, że ​​ma zły rap. Pewnie, mogłaby napisać mnóstwo szaleństwa i chaosu w fabułę, ale to nie jest tak, że przez cały czas zabija fanów.

“Wszyscy myślą, że zabijam wszystkich – a ja nie,“Niedawno powiedziała TVLine.” Robiłem rachunek, a ja zabiłem tylko trzech stałych bywalców serialu, (chociaż) cztery regularne seriale (postacie), które zostały gdzieś w eterze, aby robić inne rzeczy w innych szpitalach. Nie zabijam wszystkich. “

Czy to oznacza, że ​​fani mogą iść do przodu i odetchnąć z ulgą przed finałem 16 maja serialu?

Ha!

Nie, odcinek, który nazywa się “Perfect Storm”, obiecuje przynieść mrok i zgubę.

W rzeczywistości “jest dużo emocjonalnej śmierci”, powiedział niedawno Rhimes The Hollywood Reporter.

I nadal poprawia zawartość tego odcinka.

“OK, powiedziałem, że zmieniłem koniec finału GA w ostatniej chwili,” napisała na Twitterze w tym tygodniu. “Powiedziałem, że wszystkie zakłady były wyłączone, powiedziałem, przytuliłem się z przyjacielem, kocham was wszystkich, kochanie, jesteście ostrzeżeni”.

Akcja super burzy wystartuje w ten czwartek (w “Gotowości to wszystko”), z pełnym zabijaniem – wszyscy uderzają w finałową noc.

Zapoznaj się z podglądem, jak to się wszystko zaczyna.

“Grey’s Anatomy” emitowany jest w czwartki o godzinie 21.00. w ABC.