Twórca Gilmore Girls sugeruje, że nowe epizody to pewna możliwość

Och, moje Gwiazdy Hollow! Czy możemy uzyskać więcej “Gilmore Girls”?

Cóż, jeśli posłuchasz twórcy serialu, Amy Sherman-Palladino, odpowiedź brzmi: zdecydowanie może. I weźmiemy to!

GILMORE GIRLS
Lauren Graham (Lorelai) i Alexis Bledel (Rory) w 2016 odcinku “Gilmore Girls”.Netflix

Sherman-Palladino (która stworzyła i napisała serial z mężem Danielem) niedawno podpisała umowę z Amazonem na nowy program “Cudowna pani Maisel”.

I podczas rozmowy z Radio Times w piątek, Sherman-Palladino wskazała, że ​​zdecydowanie chce więcej “Gilmore”, jeśli Alexis Bledel (Rory) i Lauren Graham (Lorelai) są na pokładzie.

“Zrobiliśmy dla siebie małą niszę z Amazon mówiąc, że jeśli kiedykolwiek chcemy to zrobić, jeśli dziewczyny i my się spotkamy i mamy koncepcję, która działa, to mamy swobodę, aby to zrobić” – powiedziała.

“To musiałyby być właściwe okoliczności i wszyscy jesteśmy w tym samym, pijackim nastroju, by ponownie odmalować Stars Hollow” – dodała. “Ponieważ musieliśmy odświeżyć Stars Hollow, i będziemy musieli go odmalować, ale jest to zdecydowanie możliwe.”

GILMORE GIRLS, Lauren Graham, Alexis Bledel, 2000-2007
Wydają się prawie takie same, jak podczas koncertu!Everett

“Gilmore Girls” ma wierną grupę fanów, którzy śledzą ją od sieci do sieci przez praktycznie całe dziesięciolecia. Program został wyemitowany na The WB w latach 2001-06, a następnie spędził sezon na The CW, zanim skończył i zostawiając nas, chcących jeszcze tylko jedną wizytę u Luke’a. Ale w cudowny sposób w 2016 roku serial powrócił na cztery odcinki w serwisie Netflix i zakończył się dokładnie tam, gdzie jego twórca zawsze mówił, że chce to zakończyć: gdy Rory mówi jej mamie, że jest w ciąży.

Wszystko bardzo dobrze i dobrze, ale to nie znaczy Fani byli gotowi, aby to się skończyło. A co z gwiazdami? Bledel jedzie wysoko z Emmy na jej występ w “The Handmaid’s Tale”, a Graham występuje obecnie w kilku odcinkach “Curb Your Enthusiasm”. Ale mogą znaleźć czas, jeśli duch jest chętny.

“Tak jak w przypadku doświadczenia, było to wręcz idealne”, powiedział Graham w czerwcu w magazynie muzycznym “Infinity” o nadchodzącym sezonie Netflix. “W rzeczywistości uważam, że ryzyko jest znacznie większe – ryzykujesz rozczarowaniem ludzi”.

Czujemy, że fani “Gilmore Girls” są gotowi podjąć to ryzyko. Mam nadzieję, że w międzyczasie życzysz sobie w tym celu!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.