Tucker-ed na “Taniec z gwiazdami”

Tygodniowa trzecia godzina “Tańca z gwiazdami” (ABC, wtorki / środy, 8.00 ET) przyniosła wyniki z pierwszej nocy i wysłała Tuckera Carlsona z powrotem do zespołu. Ale wcześniej musieli dowiedzieć się, co zrobić z pozostałymi 58 minutami. Lub, jeśli chcesz, nie licząc reklam, pozostałe 42 minuty.

Główną atrakcją wieczoru był gość specjalny Tom Jones, który przywiózł, aby przypomnieć publiczności, że tańcząca część rozrywki nie była w rzeczywistości najgorętszym rodzajem rozrywki, jaką mogli oglądać. Mogli obserwować Toma Jonesa – tak naprawdę to oni byli oglądając Toma Jonesa, choć po raz pierwszy wydawał się podróżować na pół incognito pod nieatrakcyjną kozią bródką. Najpierw oglądali, jak śpiewa “It’s Not Unusual”, podczas gdy profesjonalny tancerz z koszulą, którą skręcił, omiótł podłogę z kobietą w sukience wykonanej niemal wyłącznie z fioletowych frędzli, a później, gdy patrzył, jak śpiewa “She’s a Lady” “Z pomocą trzech pomocnych śpiewaków archiwalnych. To wystarczy, by tłum spragniony płynnych ruchów Tuckera Carlsona.

Tucker na szczęście znów nie tańczył, ale sędziowie nagrodzili bisowy występ we wtorkowej, uroczej gwiazdorce Emmitt Smith, która ponownie podniosła się z Cheryl Burke, by wykonać sprytu cha-cha do “Son Of A Preacher Man”. nie miał dość surowej energii w wersji pierwszej nocy, prawdopodobnie dlatego, że nie był już wstrząsającym szokiem dla tych, którzy początkowo oczekiwali, że będzie grubą bryłą. Ale liczba wciąż była główną atrakcją całej godziny. (Weź to, Tom Jones. Że warto rzucać bieliznę na scenę.)

Następnie, współprowadząca Samantha Harris, standardowa obsługa obowiązków za kulisami, zrobiła rundę, prosząc kilku szczególnie dobrych i złych tancerzy o usprawiedliwienie ich żałosnej egzystencji lub wygrzanie własnego sukcesu, w zależności od tego. Najpierw wokalistka Sara Evans została skutecznie zapytana, czy zaskoczyło ją to, jak straszne sądziły ją sędziowie. Sara grzecznie odpowiedziała na to pytanie, chociaż mogła otrzymać przebaczenie za to, że Samanthę podniosła na wysoki obcas. Tucker został zapytany, co by zrobił, gdyby przeżył pierwszy głos, a on zabezpieczył się, mówiąc, że jego dopiero sfinalizowana strategia będzie wiązała się z “bardziej faktycznym tańcem”. W przeciwieństwie do tego, zakłada się, tyle samo siedzi w Krzesło, podobnie jak w większości wczesnej części wtorkowej nocy.

Pierwsza grupa tancerzy przeniosła się bezpiecznie do następnej rundy, oferując kilka szybkich niespodzianek. Pierwszym ogłoszonym imieniem był Harry Hamlin, który miał bardzo kiepski pierwszy wyjazd, wykazał się małą osobowością i wydawał się dobrym zakładem na wczesny start. Wyglądał na naprawdę zszokowanego, że został ocalony, a pisk jego żony Lisy Rinny można usłyszeć z tłumu. Miałabyś nadzieję, że później zapewniła go, że jej krzyk nie oznacza, że ​​była zaskoczona. (“Nigdy się nie martwiłem, kochanie!”). Pokaz rzucił kolejną krzywą, ogłaszając bezpieczeństwo kolejnego złego tancerza – Jerry’ego Springera, który od razu powiedział, że jest bezpieczny do przyszłego tygodnia. Przeniósł się także, ku zaskoczeniu, Emmitt Smith i Vivica Fox.

Jedna z widzów zakłada buty do tańcaPo tej pierwszej rundzie eliminacji – naprawdę, eliminacji z eliminacji – nadszedł czas na nowy ważny element w sezonie, w ramach którego oferowany jest produkt Slim-Fast Dance Challenge. W tej mrożącej krew w żyłach hybrydzie programowania i długiej reklamy, fanka Tysonia, która chce być w formie, została sparowana z profesjonalistą, który nauczy ją tańczyć. Każdego tygodnia przez cały sezon będzie cierpieć straszny los bycia paradowanym przed nie tylko zestawem kamer telewizyjnych, ale także jej rodziny i przyjaciół. Tysonia zarządzała szanownym mambo już od pierwszego tygodnia, co prawie oznacza, że ​​powinieneś natychmiast zacząć pić koktajle dietetyczne. Pozwoli ci to także nauczyć się tańca latynoamerykańskiego.

Po mambo Tysonii odbyła się demonstracja mambo wykonanego przez wszystkich profesjonalnych tancerzy, które musieliśmy zobaczyć na podstawie tego, że to jeden z tańców, które celebryci będą robić w przyszłym tygodniu. Ze wszystkimi tancerzami ubranymi w podobne stroje w komplementarnych jednolitych kolorach, albo wyglądała jak bardziej utalentowana wersja opatentowanego “American Idol”, albo produkcja “West Side Story” wykonywana przez Up With People. Choć może to być demonstracja, można powiedzieć, że mambo wykonane przez Jerry’ego Springera nie wyglądałoby tak.

Mówiąc o Jerry’u, miał okazję zastanowić się nad swoim przetrwaniem za kulisami. Podkreślił, mówiąc Samantie, że był zakłopotany. W rzeczywistości powiedział jej, że już wyszedł z hotelu i miał bagaż na zewnątrz i gotowy do pracy. Harry też był zaskoczony, ale jego żart – który w jakiś sposób polegał na rozczłonkowaniu się zestawem nożyczek w celu “poluzowania” – wylądował z głośnym łomotem.

Wreszcie nadszedł czas, aby powalić go na trzy ostatnie. Nie było prawdopodobne, by w tej grupie znaleźli się Mario Lopez lub Joey Lawrence, a oboje z Monique Coleman w przewidywalny sposób unikali kłopotów. Potem jednak zrobiło się trochę niepewnie. Podczas gdy Tucker wylądował w najniższych trzech zgodnie z oczekiwaniami, Sara nie, co oznacza, że ​​Willa Ford i Shanna Moakler, którzy wydawali się być w środku paczki we wtorek wieczorem, znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Shanna była pierwszą z trzech ostatnich, która została uznana za bezpieczną, pozostawiając Tuckera i Willa. Czy Tucker poradziłby sobie z manewrem Master P, pozostając w programie, mimo że był najwyraźniej najgorszym wykonawcą? Nie mógł by. Stał się pierwszym bootee, a po krótkim ostatnim tańcu skończył, wysłał do domu ze swoją muszką, chociaż obiecał tańczyć ponownie. Świat może drżeć na samą myśl, ale przynajmniej jest bezpieczny od swoich występów przez resztę sezonu.

Linda Holmes jest pisarką w Bloomington w stanie Minnesota.