Tom Selleck wspomina o sporze “Rosie”

Przed Donaldem. Przed Elisabeth. Był jeden człowiek, który był celem ogniska Rosie O’Donnell – Tom Selleck.

W końcu, kto może zapomnieć o pamiętnym spotkaniu w maju 1999 r., Kiedy Tom poszedł na “The Rosie O’Donnell Show”, aby promować swój film “The Love Letter”, gdy temat szybko zwrócił się do aktora poparcia NRA?

Oznaczało to po raz pierwszy “Królową Nicei” (jak wtedy nazywano), która pragnęła kontrowersji. Jak wszyscy wiemy, podchodziła do coraz większych kontrowersji … ale co z Tomem??

Access Shaun Robinson z Hollywood złożył wizytę w zestawie “Las Vegas” NBC, aby dogonić nowego szefa w mieście … i oczywiście, aby przywołać niezbyt miłe wspomnienia Toma z Rosie.

“W rzeczywistości byłeś jedną z pierwszych osób, które nie zgadzały się z Rosie” – zauważył Shaun. “Kiedy widzisz” The View “i widzisz The Donald lub Elisabeth Hasselbeck, czy patrzysz wstecz i mówisz:” Wow, pamiętam, że znajdowałem się w tej pozycji? “

“Trudno jest wybrać konia w tej konkretnej walce – nie, że dzwonię do Donalda lub Rosie. Nic nie zaczynam – uśmiechnął się Tom. “Wciąż lubię Rosie. Myślę, że musi wziąć głęboki oddech i przestać myśleć, że każdy, kto się z nią nie zgadza, jest zły. “

W tej notatce trudno będzie nie zgodzić się z Tomem jako nowym właścicielem fikcyjnego Montecito Resort and Casino w nowym sezonie NBC “Las Vegas”.

“Jesteś tajemniczym miliarderem” – powiedział Shaun o swojej nowej roli.

“Gram tajemniczego miliardera. W rzeczywistości jestem aktorem z hipoteką w prawdziwym życiu – żartował Tom.

Oddzielenie fantazji od rzeczywistości może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy spędzasz tak dużo czasu na gigantycznym zestawie “Vegas” o powierzchni 40 000 stóp kwadratowych, gdzie naprawdę łatwo zapomnieć, że jesteś na scenie dźwiękowej zamiast kasyna wypełnionego gniazdami i stoły do ​​gry.

“To wszystko, co wiesz, naprawdę” – powiedział Tom o automatach do gier wypełniających pokój, kiedy on i Shaun koncertowali na planie.

“Czy to są prawdziwe pieniądze?” Zapytał Shaun.

“Nie opłacają się. Próbowałem kilkakrotnie pociągnąć za klamkę – żartował Tom.

W wieku 62 lat Tom pozostaje 6’4 “paskiem, który przyciągnął go do widzów jako” Magnum P.I. “w latach 80-tych. A jeśli chodzi o te wgłębienia, to nawet Shaun nie mógł się oprzeć.

“Czy ktoś jeszcze ci to zrobił?” Spytała żartobliwie chwytając go za policzki.

“Tak, około 5000 razy,” Tom uśmiechnął się.

Nowy sezon “Las Vegas” debiutuje 28 września w telewizji NBC.