“To była trudna droga”: Kristin Cavallari dzieli się hołdem dla zmarłego brata

Utrata bliskiej osoby w dowolnym momencie jest trudna; utrata ukochanej osoby w pobliżu rodzinnego sezonu wakacyjnego sprawia, że ​​jest to jeszcze większe wyzwanie. Ale Kristin Cavallari, której starszy brat Michael zmarł w okolicach Święta Dziękczynienia dwa lata temu po tym, jak jego samochód się rozbił, znajduje sposób, by uśmiechnąć się przez ból.

Ałun “Wzgórz” opublikował swój wizerunek na Instagramie z bratem, ciesząc się w słoneczny dzień jak dzieci w niedzielę, zauważając, że “to była trudna droga dla mnie i mojej rodziny”.

Miniony tydzień był trudny – jest to druga rocznica utraty brata i mimo że data, w której jedziemy, to 27, dla mnie zawsze będzie to sobota po dziękczynieniu (nigdy naprawdę nie poznamy dokładnej daty, mimo że mamy całkiem niezły pomysł). Straciliśmy go zupełnie niespodziewanie i to była trudna droga dla mnie i mojej rodziny. Miałem jednak od niego niesamowite znaki – które dają mi dużo spokoju – łącznie z dzisiejszym ��. Kochamy i tęsknimy za tobą codziennie Mikey.

Post udostępniony przez Kristin Cavallari (@kristincavallari) na

30-letni Michael Cavallari zaginął 27 listopada 2015 r., A władze przeprowadziły dwutygodniowe rewizje, zanim odkryły, że jego Honda Civic została porzucona około 100 stóp od Interstate 70 w Utah w dniu 10 grudnia. Us Weekly donosi, że znaleziono go w “stroma i bardzo kamienista” po tym, jak jego samochód rozbił się w tym miejscu, a on ostatecznie zmarł na hipotermię. Jego śmierć była przypadkiem.

Brat Kristina Cavallari, Michael, odnalazł martwego, bez śladu nieczystej gry

11.12.201500:27

Cztery dni przed zniknięciem Michaela Kristin przywitała swoją córkę Saylor z mężem i rozgrywającym Chicago Bears Jayem Cutlerem. Para ma dwoje innych dzieci: Camden, 5 i Jaxon, 3.

Moje serce ma milion kawałków. Mikey, zawsze mogę na ciebie liczyć, że mnie rozśmieszysz. Miałeś tak dobre serce i będziesz na zawsze tęsknił. Brakuje mi słów, ale wiem, że jesteś w lepszym miejscu i wreszcie w pokoju. Uwielbiam tak dużo RIP ��

Post udostępniony przez Kristin Cavallari (@kristincavallari) na

“Czuję się dobrze”, powiedział magazynowi “People” w 2016 roku Cavallari. “Będę miał dobre dni i złe dni, ale naprawdę znalazłem dużo sił u moich dzieci, nie mogłem się po prostu rozpaść – miał małe dziecko do opieki. “

Obraz: 89th Annual Academy Awards - Arrivals
Kristin Cavallari na rozdaniu Oscarów w lutym w Hollywood.Getty Images

Dodała: “Kiedy kogoś stracisz, naprawdę uświadamiasz sobie, jak cenne jest życie, więc jestem po prostu wdzięczna, że ​​mam swoje dzieci i jestem wdzięczna za wszystko w moim życiu”.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.