Throwback czwartek! Zobacz Blake’a Sheltona, sportowego mulleta w wesołych, nastoletnich zdjęciach

W dzisiejszych czasach Blake Shelton trafia na pierwsze strony swojego prestiżowego romansu z “królową fajnej” Gwen Stefani.

Ale już na początku lat 90., odnosząca sukcesy gwiazda country i trener “Voice” był po prostu kolejnym uczniem liceum, noszącym okulary i poważną barwę.

Blake Shelton
Nie do poznania od wystylizowanej gwiazdy country, którą teraz słynie … to Blake Shelton, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.
Z tłustymi barwkami i okularami w grubej oprawie Shelton z trudem potrafił ubrać randkę w swoje nastolatki.
Te ekskluzywne zdjęcia zostały zrobione podczas jego nauki w liceum w Ada w Oklahomie, od 1992 do 1994 roku, kiedy to przeniósł się do Nashville, by realizować swoje muzyczne ambicje.
Coleman-Rayner

Ostatnio odświeżone zdjęcia Sheltona zostały zrobione w latach 1992-1994, w czasie jego nauki w Ada High School w Ada w Oklahomie.

Blake Shelton
Nie do poznania od wystylizowanej gwiazdy country, którą teraz słynie … to Blake Shelton, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.
Z tłustej barweny. Te ekskluzywne zdjęcia zostały zrobione podczas jego nauki w liceum w Ada w Oklahomie, w latach 1992-1994, kiedy ostatecznie przeniósł się do Nashville, aby realizować swoje muzyczne ambicje.
Coleman-Rayner

Kolejne zabawne zdjęcie pokazuje młodego Blake’a dumnie ubranego w jasny różnokolorowy strój i ściskającego gitarę.

W zeszłym roku Shelton otworzył swoje miasto w “Jimmy Kimmel Live”, mówiąc gospodarzowi, że Ada jest dobrym miejscem do dorastania, chociaż “nie było wiele do zrobienia”.

“Mam na myśli, że grałem na gitarze do czasu, gdy miałem 15 lat”, powiedział. “Garth [Brooks] pochodził z tego obszaru, a Reba McEntire znajdowała się zaledwie kilka mil od miejsca, z którego pochodziłem, więc było tak, że była nadzieja, że ​​można to zrobić w wiejskiej muzyce.”

POWIĄZANE: Artyści Roku CMT ujawnili: Czy rozpoznajesz ich jako dzieci?

W tym tygodniu 39-latek złożył hołd swojemu ojczystemu wywiadowi z People. “Oklahoma jest seksowna, ponieważ jest pełna otwartych przestrzeni” – powiedział Shelton, którego magazyn uznano za Sexiest Coach Alive.

Blake Shelton, Gwen Stefani robi się niezręcznie w “The Voice”

17 listopada 2015 r01:10