“The Truth About Men”: Jak zmusić go do popełnienia

W Dr. Ian. Nowa książka K. Smitha “The Truth About Men” ujawnia, co dzieje się w umysłach ludzi, jeśli chodzi o osiedlenie się i bycie w zaangażowanym związku. Oto fragment.

Pierwsza zasada

Subtelna sztuka podpinania nas

Istnieje wielkie błędne przekonanie, że mężczyźni nigdy nie chcą być zaangażowani w związki, jeśli możemy temu zaradzić, i że wolimy mieć wolność, by datować harem kobiet. Bynajmniej. Chcemy być w zaangażowanym związku, ale musi to być z właściwą kobietą we właściwym czasie.

Zacznijmy od prostej prawdy. Mężczyźni nie chcą mieć poczucia, że ​​są uzależnieni, szczególnie na początku związku. Ma to coś wspólnego z naszym wrodzonym pragnieniem wolności i naszą potrzebą poczucia, że ​​mamy kontrolę. Nie mówimy, że nie jesteśmy otwarci na myśl o osiedleniu się i zadowoleniu z monogamicznej relacji z tobą, ale kiedy wykryjemy, że są to twoje zamiary, albo przestajemy odpowiadać na twoje telefony, albo zaczynamy szukać sposobów ucieczki. bez ranienia twoich uczuć. Zrozumienie podstaw tego, w jaki sposób myślimy w tej sytuacji, pójdzie daleko w kierunku osiągnięcia pożądanych rezultatów. Więc nie osądzaj, co jest za politycznie niepoprawne lub niegrzeczne. Ostrzegam, że nie chodzi o to, co jest dobre, a co złe, o szacunek lub brak szacunku. Ta książka dotyczy jednej rzeczy – surowej prawdy.

Sprawy fizyczne – okres

Zapomnij o tych wszystkich kolumnach ekspertów, które mówią ci, że to najważniejsze dla twojego mężczyzny, że po raz pierwszy zobaczył to, co masz w sercu. Byk****. Najważniejsze jest, aby zobaczyć, co jest w twoich ubraniach. Teraz, zanim zaczniesz krzyczeć, “Piiiiiiiiiiiiiig!” Słuchaj uważnie. Nie mówię, że musimy natychmiast dostać się do twoich spodni, aby cieszyć się Twoją firmą. Ale mówię, że mężczyźni zdecydowanie muszą wiedzieć, że masz towary i że dbasz o siebie. Mówiąc bez ogródek, pierwszy interes mężczyzny z kobietą nie ma nic wspólnego z torebką, którą nosi, ani z tym, że ukończyła szkołę w Ivy League.. To, co twój (potencjalny) człowiek chce, żebyś wiedział, ale nie powie ci, to to, że jego początkowa atrakcja polega na twoim wyglądzie i fizycznej istocie, która wysyła powódź naładowanego wysoko testosteronu, biegnącego w jego żyłach. Tak, fizyczny jest pierwszy i nie mówimy, że ostatecznie nie zakochamy się w twojej inteligencji, życzliwości i humorze. Te niezwykle ważne atrybuty są tymi, które ostatecznie będą kluczowe w pomaganiu nam haka. Ale na początku atrybutem numer jeden jest to, jak wyglądasz i jak dobrze się o siebie zatroszczysz.

Błyszczące czasopisma, które zaśmiecają kioski, wyrządzają wszystkim krzywdę, definiując piękno w tak wąski sposób. Szybkie przewijanie stron i jest nudne, że większość modeli i celebrytów zamieszczanych w tych czasopismach jest naprawdę odmianą tego samego tematu. Jednak dla nas prawda jest taka, że ​​piękno jest różnorodne i specyficzne. (Świetna wiadomość dla ciebie.) Niektórzy z nas chcą dobrze obdarowanej kobiety, podczas gdy inni są odpychani przez chirurgicznie wzmocniony. Niektórzy z nas chcą być wysocy i szczupli, a inni chcą być krótcy i zaokrągleni. Niektórzy z nas chcą, żebyś miał trochę “śmieci w bagażniku”, podczas gdy inni chcą, żeby był mały i ciasny. Naprawdę jest trochę prawdy w powiedzeniu: “Na każdą pulę jest przykrywka”. Jednak wyzwaniem dla większości kobiet jest znalezienie tego.

Dla niektórych wyszukiwanie może być długie i trudne, a dla innych może być szybkie i łatwe. Wiele zmiennych wpływa na długość, łatwość i powodzenie tego wyszukiwania, ale jedyną rzeczą, która zwiększy twoje wysiłki, jest to, jak dobrze się przedstawiasz. Jest to konieczne, szczególnie na początku, aby wyglądać jak najlepiej za każdym razem, gdy cię zobaczymy, przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy relacji. To nie ludzie są próżni czy powierzchowni. Jeśli twoim ojcem nie jest Bill Gates, to jak wyglądasz, to najsilniejszy magnes jaki posiadasz. Twoje włosy muszą być zrobione, twoje paznokcie są starannie pomalowane, a twoje ubrania powinny podkreślać twoje aktywa i ukrywać twoje zobowiązania. Luźne poty, niepołączone włosy ściągnięte pod czapeczkę baseballową i zniszczone buty Ugg są w porządku, gdy związek jest na wysokim biegu, ale zdecydowanie wyłączenie, gdy na początku. W naszych umysłach, jeśli nie starasz się wyglądać najlepiej, gdy prawie się nie znamy, obawiamy się, że będziesz wyglądać jak kilka miesięcy w związku.

Niepotrzebna presja tytułów

Niech królewscy dbają o tytuły. Jednym z największych błędów, jakie możesz popełnić podczas wczesnego haka, jest zasugerowanie lub nawet wskazówka, że ​​wszystko zaczęło się formalizować, przypisując etykiety “dziewczyną” i “chłopakiem”. Nawet jeśli masz wrażenie, że sprawy idą w dobrym kierunku i że wasz związek jest coraz poważniejszy, istnieje ogromna przepaść między byciem kimś, kogo spotykasz, a kimś, kto oficjalnie został uznany za chłopaka. To, co twój człowiek chce, żebyś wiedział, ale nie powie ci, to to, że przypisywanie tytułów do związku zbyt wcześnie jest jak trzymanie krzyża u wampira. Często będziemy biegać szybko i mocno, gdy będziemy czuli, że jesteśmy zapakowani w coś, czego nie chcemy lub jest zbyt wcześnie.

Więc, jaka jest dla ciebie rozdzielczość, jeśli nazywając go swoim chłopakiem i sobą, swoją dziewczyną wiele dla ciebie znaczy? Pierwszą opcją jest po prostu poczekać, aż będziesz absolutnie pewny, że on czuje to samo, co czyni go oficjalnym. Często podajemy subtelne sygnały wskazujące, że jesteśmy gotowi. Jeśli zaczniemy rozmawiać wyłącznie o randkach, możesz to przyjąć jako znak. Jeśli przedstawimy cię naszym bliskim przyjaciołom przy kilku okazjach, jest to solidny znak. Jeśli pozwolimy ci zostać w naszym mieszkaniu, kiedy nas nie ma, to naprawdę dobry znak. Znakiem numer jeden, że jesteśmy gotowi, aby przejść formalne – zapraszamy na kolację z naszą matką. (Tak, liczy się nasza matka, nie nasz tata).

Copyright © 2012 Dr. Ian K. Smith. Z książki “Mrs. The Truth About Men: The Secret Side of the Opposite Sex”, wydanej przez St. Martin’s Press. Przedrukowane za zgodą.