“The Biggest Loser” powraca z trójką dzieci i jednym quitterem

To wróciło! Po dłuższej niż zwykle przerwie między sezonami, długoletnia konkurencja NBC, “The Biggest Loser”, powróciła do niedzielnego wieczora w prime-time. I jest jasne, podczas gdy niektóre rzeczy pozostały takie same w serialu, inne nie mogły być bardziej różne.

Jedną zmianą był oczywiście wyczekiwany powrót Jillian Michaels, trenerki bez ponczów, która od razu ujawniła jej nową obecność – o czym później.

Ale największą zmianą było zdecydowanie dodanie dzieci do mikstury “The Biggest Loser”. Gospodarz Alison Sweeney przedstawił ich jako “trzy osoby, które wszystko zmienią” – Biingo (13), Lindsay (13) i Sunny (16). Dołączyli do programu jako uczestnicy i ambasadorzy, ale nie nazywajcie ich zawodnikami.

Aby rozwiązać rosnący problem otyłości u dzieci, nastolatki będą od czasu do czasu uczestniczyć w wyzwaniach i odwiedzać ranczo, ale nie będą musiały ważyć ani stawać w obliczu eliminacji, tak jak inne osoby w serialu. Zamiast tego ich celem jest nauczenie się prowadzenia zdrowszego trybu życia i inspirowania innych w domu.

Mimo że dzieci oficjalnie nie konkurują w tym samym sensie co starsi, są częścią zespołów. Biingo jest w zespole Blue, prowadzonym przez trenera Boba Harpera. Lindsay jest w drużynie Red, z Dolvett Quince. A Sunny zarobił miejsce w białej drużynie Jillian.

O o?

Nah. Nie musisz się martwić, że Sunny lub inni będą narażeni na typową trudną dyskusję na siłowni, którą zwykle słyszy ponad 18-letni tłum. Podejście Jillian do najmłodszych – a także podejście stosowane przez wszystkich trenerów – jest o wiele bardziej zrozumiałe i sympatyczne.

“Jestem przekonany, że zrobimy naprawdę pozytywny, potężny efekt” – powiedziała Jillian.

Jeśli chodzi o dorosłych, a efekt końcowy nadal ma pozytywny wpływ, ścieżka nie będzie prawie tak delikatna.

Pierwszego dnia na sali gimnastycznej widzowie wielokrotnie spadali z bieżni, załamując się pod wpływem własnych wysiłków i wymiotując w alarmującym tempie. Jackson, członek zespołu Dolvett, całkowicie się zmienił i potrzebował tlenu. A TC, człowiek, który wielokrotnie próbował wystawić serial, zanim tym razem dokonał cięcia, potknął się tak wiele razy, że Jillian wyrzuciła go z siłowni – razem z Nate’em i Nikki, dwoma innymi walczącymi szarżami.

“Mam pracę do wykonania”, powiedziała TC. “Utrudniacie mój postęp!”

Ale ostatecznie dokonano postępu. Po pierwszym wyzwaniu w grze, w którym charyzmatyczne dzieci stały się liderem dla swoich kolegów z drużyny, zanim młodzi zawodnicy wrócili do domu, wszyscy wydawali się odnawiać energię.

Cóż, wszyscy oprócz Nikki.

Nate i TC zjednoczyli się, gdy wrócili na siłownię, podczas gdy Nikki wydawała się bardziej przygnębiona i mniej zmotywowana. Przyznała, że ​​nie była przygotowana na emocjonalne wyzwanie tej gry.

“Wybór należy do ciebie” – powiedziała niecierpliwa Jillian. “Co chcesz robić? Nie mów:” Nie wiem “. To naprawdę proste: są drzwi albo robisz trening. “

Wtedy właśnie Nikki dokonała zaskakującego wyboru.

“Idę do drzwi”, zawołała.

Dzięki temu, przed pierwszym ważeniem, konkurencja spadła o jednego gracza – i wkrótce spadła o dwa. Kiedy ważenie ostatecznie się potoczyło, to pozostali czterej członkowie zespołu Jillian byli zagrożeni, ponieważ mieli najniższy ogólny procent utraconej wagi.

W przeciwieństwie do większości premierowych wyjść, nie było głosowania, nie było żółtej linii w grze. Bezlitosna czerwona linia, która oznacza nagły koniec dla pojedynczego gracza z najniższym procentem na przegranej drużynie, zdobyła pierwszą ofiarę – TC. 

To był trudny i nagły koniec dla gracza, który tak bardzo chciał zdobyć miejsce na ranczo.

Zobacz, co stanie się później z pozostałymi “przegranymi”, gdy następny odcinek odbędzie się w poniedziałek o 18:00. w NBC.

Co za noc! Co sądzisz o pierwszych wyjściach z pokazu w tym sezonie? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

Powiązana zawartość:

  • Jillian: “Zostanę tak długo, jak będziesz mnie mieć”
  • Pokaz slajdów: Poznaj graczy “Największego przegranego” 14
  • Gospodarz “Biggest Loser” ma nadzieję, że uczestnicy z dzieci będą wywoływać “narodową rozmowę”
  • Jillian Michaels: “The Biggest Loser” to “interwencja na śmierć lub życie”

Więcej w The Clicker:

  • Omarosa: Piers Morgan “był tak nieprzyjemny” na “All-Star Celebrity Apprentice”
  • Courteney Cox: “pokażę moje cycki” na “Cougar Town”
  • “Opactwo Downton” sezon 3: 5 linii fabularnych, którymi można się podniecić
  • David Letterman mówi o skandalu seksualnym: “Nie mam nikogo, za kogo można winić”