“The Big Bang Theory’s” Johnny Galecki otwiera tajemną relację z Kaley Cuoco

Johnny Galecki nie jest mężczyzną od pocałunku: minęły trzy lata od jego rozstania z Kaley Cuoco z teorią “Wielkiego Wybuchu”, a on właśnie otwiera się na ich sekretny związek.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​pozostali blisko. “Wciąż jesteśmy drodzy,” 38-letni aktor powiedział CBS Watch! magazyn w nowym wydaniu. “Ona nie jest byłą, jest częścią mojego życia.”

Ale powodem, dla którego ta relacja nie została publicznie omówiona, jest to, że duet trzymał to w sekrecie, podczas gdy działo się to z przyczyn zawodowych..

“Po prostu nie lubię o tym mówić, a nie dlatego, że staram się być enigmatyczny, po prostu martwię się, że będzie to sprzeczne z akceptacją ludzi (postacie” BBT “) Leonarda i Penny … Dostaję ciekawość, ale nie chcę odwracać uwagi od tej historii. “

Duet pojawił się razem w hitowej komedii CBS od 2007 roku, aw 2010 roku Cuoco powiedział CBS Watch, że spotykają się z “prawie dwoma latami”.

“To była ogromna część mojego życia i nikt o tym nie wiedział”, powiedziała wtedy. “To był wspaniały związek, ale nigdy nie mówiliśmy o tym ani słowem i nigdy nie byliśmy razem.”

27-letnia aktorka zgodziła się z Galeckim w tym czasie, że powinni być na QT, aby pomóc występowi. Para była tak “opiekuńcza” dla siebie i dla pokazu, i nie chcieliśmy, aby cokolwiek to zrujnowało – powiedziała.

Ale to właśnie ta tajemnica przyczyniła się do ich rozpadu. “Wszyscy zawsze pytali, a my zaprzeczamy – zaprzeczamy – zaprzeczyliśmy” – powiedziała. “A ja mówię:” Dlaczego odmawiam tej osobie, którą kocham? “

Co-starsi byli w stanie iść dalej i pozostać przyjaciółmi, obiecując sobie nawzajem, że zachowują się profesjonalnie, jeśli dojdzie do rozpadu. “Mam takie szczęście, że to wzajemne zakończenie i że nie nienawidzimy się nawzajem”, powiedział Cuoco. “Uciekliśmy przed wielką kulą, uniknąłem wojny”.

I ruszyli dalej. Cuoco jest teraz zaręczony z tenisistą Ryanem Sweeting. Galecki, której była żona i siostra “Roseanne” Sara Gilbert pojawiły się na pierwszych stronach gazet we wrześniu, mówiąc, że ich związek pomógł jej uświadomić sobie, że jest lesbijką, teraz spotyka się z aktorką Kelli Garner.