“That’s My Boy” Andy Samberg nazywa Adama Sandlera … tato?

W rzeczywistości dzieli ich zaledwie 12 lat, ale w nadchodzącym filmie “That’s My Boy” niedawno zmarła gwiazda “Saturday Night Live” Andy Samberg gra byłego “dorosłego syna” Adama Sandlera “SNL”. 

“Nie jesteśmy (tak daleko poza wiekiem),” Samberg przyznał podczas swojej wizyty z DZISIAJ w Plaza Friday. “To doskonały scenariusz pod tym względem, że miał dziecko bardzo, bardzo młode, jestem rezultatem niewłaściwego związku nauczyciel-uczeń”.

Na szczęście film poświęca bardzo mało czasu na tę szczególną zmarszczkę, a zamiast tego skupia się tylko na dziecinnym zachowaniu taty i jego wpływie na potomstwo. A praca z Sandlerem, który jest “jednym z moich bohaterów”, mówi Samberg, był “najfajniejszy”.

Samberg mówił także o swoim odejściu z “SNL” po siedmiu sezonach i ponad 100 cyfrowych filmach krótkometrażowych. “Nic w szczególności nie zmierzałem” – powiedział – “czułem, że to był czas … Wrócę za każdym razem, kiedy mnie wezmą.”

I, jak zauważyła Ann Curry, teraz serial będzie musiał znaleźć kogoś innego, kto zagra założyciela Facebooka Marka Zuckerberga w scenach serialu. “Będą potrzebować innego członka obsady z sylabą” -berg “w ich imieniu” – żartował komik. “Grałem w tym programie co najmniej trzy” góry lodowe “.

Samberg wrócił później w programie, aby porozmawiać z Kathie Lee Gifford i Hodą Kotb:

 

“That’s My Boy” otwiera się 15 czerwca.

Pójdziesz obejrzeć film? Daj nam znać na naszej stronie na Facebooku i śledź nas na Pintrest.

Powiązana zawartość:

  • Andy Samberg opuszcza “Saturday Night Live”
  • Mick Jagger pomaga “SNL” na koniec sezonu, żegna się z Kristin Wiig
  • WIDEO: Samberg omawia, dlaczego opuszcza “SNL”
  • WIDEO: Samberg i Sandler nie mogą powstrzymać śmiechu
  • WIDEO: Adam Sandler na premierze “That’s My Boy”