“Teraz i wtedy” – wtedy i teraz: zobacz młodych liderów filmu 20 lat później

W 1995 r. “Teraz i potem” oferowało dziewczętom to, co chłopcy już dawno mieli w filmach takich jak “Stand by Me” (1986) i “The Sandlot” (1992) – grupa wiekowa, która obejmuje słodkie i słodko-gorzkie lekcje młodzieży i ilustruje, jak nas przekształcają.

TERAZ AND THEN, Gaby Hoffmann, Christina Ricci, Thora Birch, Ashleigh Aston Moore, 1995. (c)New Line C
TERAZ I WTEDY, Gaby Hoffmann, Christina Ricci, Thora Birch, Ashleigh Aston Moore, 1995. (c) New Line Cinema / dzięki uprzejmości Everett CollectionKolekcja Everett

“Teraz i potem” również rzuciło okiem w przyszłość, ponieważ opowieść została opowiedziana z perspektywy dorosłej czwórki przyjaciół.

TERAZ AND THEN, Gaby Hoffman, Demi Moore, Thora Birch, Melanie Griffith, Ashleigh Aston Moore, Rita Wi
TERAZ I WTEDY, Gaby Hoffman, Demi Moore, Thora Birch, Melanie Griffith, Ashleigh Aston Moore, Rita Wilson, Rosie O’Donnell, Christina Ricci, 1995Kolekcja Everett

Wiedzieliśmy, że 20 lat po retrospekcji, Samantha Albertson dorastała, by wyglądać jak Demi Moore (aktorka, która grała ją jako dorosłą). Roberta Martin byłaby plujackim wizerunkiem Rosie O’Donnell, Chrissy DeWitt wyrośnie w Rita Wilson, a Tina “Teeny” Tercell nawet w końcu będzie miała twarz Griffith Melanie.

Ale teraz, gdy minęło już 20 lat, odkąd młode gwiazdy filmu sprawiły, że animacja prowadzi do życia, możemy zobaczyć, jak większość z nich wygląda naprawdę jak wszyscy dorośli.

WIĘCEJ: pokaż mi ten uśmiech ponownie! “Growing Pains” kończy 30: Zobacz obsadę wtedy i teraz

Samantha (Gaby Hoffmann, Demi Moore)

gadatliwy Hoffman
Gabby Hoffman Kolekcja Everett, Getty Images

Gaby Hoffmann miał dobry rok w 1995 roku. Młoda aktorka nie tylko grała Sama w filmie “Teraz i później”, występowała w dwóch filmach telewizyjnych (“Zakręcony piątek” i “Czyja córka jest córką?”).

Ale to nic w porównaniu z tym, jak 2015 kształtuje się dla gwiazdy. Do tej pory wygrała nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki Emmy za pracę nad filmem “Girls”, a ona dostała nagrodę Outstanding Supporting Actress za rolę w filmie “Transparent”.

Demi Moore
Demi MooreKolekcja Everett, Getty Images

Najnowszy projekt Moore to komedia akcji “Wild Oats” z 2015 roku, w której występuje z Jessicą Lange, Billy Connolly i Shirley MacLaine.

Roberta (Christina Ricci, Rosie O’Donnell)

Christina Ricci
Christina Ricci (grała młodą Robertę) z filmu “To i teraz”, 1995.Kolekcja Everett, Getty Images

Dzięki pamiętnym partiom z “Syreny” (1990) i “Rodziny Addamsów” (1993) Christina Ricci była najbardziej znaną postacią kwartetu, kiedy ukazała się “Now and Then”.

Od tego czasu jest zajęta na dużych i małych ekranach. W tym roku zagrała w serialu Lifetime “The Lizzie Borden Chronicles”, a obecnie kręci “Dzień matki” z Susan Sarandon i Sharon Stone (premiera w 2016 r.).

Rosie O’Donnell
Rosie O’DonnellKolekcja Everett, Getty Images

O’Donnell był ostatnio widziany w filmie ABC Family “The Fosters”, który opuścił “The View” w lutym.

WIĘCEJ: Jak sobie życzysz: zobacz aktorów “Księżniczki narzeczonej” od czasu do czasu

Chrissy (Ashleigh Aston Moore, Rita Wilson)

Niestety, nie możemy zaoferować zaktualizowanego spojrzenia na aktorkę stojącą za Chrissy. Ashleigh Aston Moore rzucił aktorstwo zaledwie dwa lata po nakręceniu “Now and Then”. Moore zmarł w 2007 roku, w wieku 26 lat.

Melanie Griffith
Melanie GriffithKolekcja Everett, Getty Images

Hoffmann nie jest jedyną gwiazdą “Teraz i potem”, która zdobyła powtarzającą się rolę w filmie “Dziewczyny”. Wilson wystąpił gościnnie w serialu HBO, jako matka postaci Allison Williams. W tym roku pojawiła się także u boku Larry’ego Davida w “Fish in the Dark” na Broadwayu i wydała teledysk do jej utworu “Girls Night In”.

Teeny (Thora Birch, Melanie Griffith)

Thora Birch
Thora Birch Kolekcja Everett, Getty Images

“Now and Then” to nie jedyna niezapomniana część Thora Birch w latach 90. XX wieku. W 1993 roku zagrała Dani w “Hocus Pocus.” Ale jej przełomowa rola przyszła w 1999 roku, kiedy została krytycznie okrzyknięta jej występem jako Jane w “American Beauty”.

Brzoza ma powtarzającą się rolę telewizyjną po drodze w 2016 roku w nadchodzącym dramacie USA Network “Colony”.

Melanie Griffith
Melanie GriffithKolekcja Everett, Getty Images

Griffith wykazała się poparciem dla kolejnej obiecującej aktorki: jej córki, Dakoty Johnson, która zagrała w zapierającym dech w piersiach filmie “Pięćdziesiąt twarzy Greya” na początku tego roku.

Christina Ricci o makabrycznych rolach: “Uwielbiam szaloną osobę”

26.2.201504:34