“Taniec” co-gospodarz wysiadł na niewłaściwej stopie

Zastanawiasz się, jak pewne reality show coś zepsuło? Masz pytanie dotyczące konkretnego uczestnika?

Czy to “Survivor”, “American Idol”, “The Apprentice”, “Real World” czy inny program,. Gael Fashingbauer Cooper, redaktor telewizji MSNBC.com i Andy Dehnart, twórca, spróbują odpowiedzieć na nie.

Zanim wyślesz swoje pytanie, – możesz od razu uzyskać odpowiedź.

Pytanie: Czy przypadkiem “Dancing With the Stars” zastąpi Samanthę Harris jako współgospodarza? Nic nie dodaje do show.    –Karen, Ohio

ZA: Andy mówi: Mam nadzieję, że nie. Kiedy oglądam “Dancing with the Stars”, myślę, że Samantha Harris jest jedną z najbardziej rozrywkowych części serialu. Występuje z nim od drugiego sezonu (pierwszy sezon był współgospodarzem Lisa Canning.)

Kilka tygodni temu oddała wyniki sędziów, zanim sędziowie zarejestrowali swoje wyniki. A wcześniej w tym sezonie, ona flulbed linii w taki sposób, że niemożliwe jest pisać w słowach . Krótko mówiąc, jest histeryczna i dużo bardziej interesująca niż jej współgospodarz, Tom Bergeron, który ma osobowość mokrego tosta.

Ona jednak spodziewa się swojego pierwszego dziecka i nie ma słowa, jak mogłoby to wpłynąć na następny sezon serialu, zakładając, że zostanie odnowiony. Ale powiedziała magazynowi People: “Uwielbiam ten serial tak bardzo, że nie chciałem przegapić ani sekundy”.

Gael mówi: Myślę, że “Taniec” może być gospodarzem. To nie jest tak, że Tom “Hollywood Squares” Bergeron również wiele dodaje do serialu. Ten niezbyt profesorski, bezcielesny głos, który mówi: “Panie i panowie, oceny sędziów” to naprawdę wszystko, czego potrzeba. A gdybym była kobietą bukmacherską, dałbym kilka dolców na fakt, że Harris może nie wrócić po porodzie tej jesieni.

Pytanie: Jak Elvis został odtworzony, by zaśpiewać z Celine Dion w filmie “Idol oddaje”?    –Nancy

Odp .: Masz na myśli, że nie kupujesz faktu, że Król żyje, pracując w restauracji w Montanie lub na arenie rolkowej w Minnesocie? OK, OK, ja też nie. “Good Morning America” ​​zawiera informacje o tym, jak “Idol” to zrobił. The że połączenie technologii przywróciło Elvisa Miedwie na scenę.

Dion śpiewał samotnie na scenie, a następnie z podwójnym ciałem Elvisa, który naśladował sposób, w jaki Elvis wykonał tę samą piosenkę w 1968 roku. Wszystkie spektakle zostały połączone w procesie zwanym rotoscoping “, który prześledził Presleya z oryginalnego materiału filmowego, wycinając go.”

Podobną magię osiągnięto w 1991 roku, gdy Natalie Cole i jej zmarły ojciec, Nat “King” Cole, wystąpili w duetach na “Unforgettable” –G.F.C.

P: Czy kiedykolwiek pojawi się drugie “Morderstwo w małym miasteczku X”?    –Casey, Teksas

Odp .: Prawdopodobnie nie, a przynajmniej nie wspomniano o jednym. Być może wynika to w niemałej części z faktu, że pierwsza seria zakończyła się tragicznie: jej zwycięzca, Angel Juarbe, zmarł w ataku na World Trade Center zaledwie tydzień po wyemitowaniu finału. Odpowiadał jako strażak, gdy jedna z bliźniaczych wież się zawaliła. The że po jego śmierci cała obsada serialu odwiedziła rodzinę Juarbe.

BBC kupiło format serialu i przerobił go na “The Murder Game”, który został wyemitowany wiosną 2003 roku. Jego oceny nie były mocne, więc nie powrócił.

Jednak wkrótce pojawi się kolejna seria, która jest nieco podobna. Producenci “The Real World”, Bunim-Murray, produkują serię dla Spike’a o nazwie “Murder”, w której biorą udział zawodnicy próbujący rozwiązać morderstwa w prawdziwym życiu.

Zasadniczo jest to wersja “CSI” w rzeczywistości. Uczestnicy wchodzą w interakcję z repliką prawdziwego miejsca zbrodni i badają w ciągu 48 godzin. Powinno lecieć tego lata.

Kiedy został ogłoszony, dyrektor wykonawczy Bunin-Murray, Jonathan Murray, powiedział The Hollywood Reporter: “Dla widza” Morderstwo “łączy autentyczność prawdziwego miejsca zbrodni z napięciem próbującym rozwiązać morderstwo przed uczestnikami w programie. ”    -OGŁOSZENIE.

Gael Fashingbauer Cooper jest edytorem telewizyjnym MSNBC.com. jest pisarzem i nauczycielem, który publikuje , codzienne podsumowanie wiadomości z reality TV.