Tamera Mowry spotyka się z “Siostrą, siostrą” Jackée Harry – patrz zdjęcie

Sprawa rodzinna!

Aktorka “Siostra, siostra” Tamera Mowry niedawno obchodziła swoje 40. urodziny, a gościem specjalnym podczas jej wybuchu była jej dawna gwiazda, Jackée Harry, znana jako przybrana matka Tii Mowry w sitcomie lat 90..

Harry podzieliła się swoim zdjęciem na Instagramie śmiejąc się z Mowry’ego na przyjęciu.

“Świetnie się bawiłem świętując @ 40. tameramowrytwo!” napisała w podpisie. “Czy możesz uwierzyć, że te dziewczyny są dorosłe?”

“Siostra, siostra” gwiazdy Tamera Mowry, Tia Mowry i Jackee Harry w 1993 rokuABC / Getty Images

Oczywiście, Harry odnosi się do Mowry’ego i jej bliźniaczka, Tia Mowry. Dwie gwiazdy – które zagrały w wielkim 4-0 6 lipca – zagrały fikcyjne bliźniaki Tamera Campbell i Tia Landry w serialu, który zadebiutował w ABC w 1994 roku, a później przeniósł się do The WB, gdzie był emitowany do 1999 roku.

Biorąc przykład z filmu “The Parent Trap”, serial opowiada historię dwóch bliźniaków, którzy przypadkowo spotykają się lata po rozstaniu w chwili urodzenia. Nastąpiło sześć sezonów wysokich junkierów.

Na szczęście fani mogą w końcu zobaczyć nowe ponowne uruchomienie serii. Kiedy opuściła talk show Steve’a Harveya “Steve” na początku tego roku, Harry zaproponował odrodzenie “Siostry, siostry”.

“To się dzieje”, powiedziała gospodarzowi. “Jestem podekscytowany, Tia i Tamera też są moimi dziećmi”.

Przebudzenie i ponowne uruchomienie okazały się sukcesem dla sieci telewizyjnych

07.07.201802:47