Szczęśliwe 65. urodziny, Tony Danza! Zobacz “Kto jest szefem?” rzucajcie wtedy i teraz

Szczęśliwe urodziny dla Tony’ego Danzy, który jest raczej szefem – bez względu na to, czy jest, czy nie szef.

Tony Danza and Alyssa Milano on the set of Who's the Boss
Tony Danza i Alyssa Milano na planie Who’s the BossABC za pośrednictwem Getty Images

Poradziwszy się w boksie przed wymianą pierścienia na sceny dźwiękowe pod koniec lat 70., Danza zagrała w jednym, ale w dwóch popularnych sitcomach z lat 80. (“Taxi” i “Who’s the Boss”, oba w ABC). Podczas gdy “Taxi” było zwiastunem jego obsady, “Who’s the Boss?” miał premierę z Danzą jako headlinerem. I cała ta wspólna gwiazda, Alyssa Milano, wiedziała o tym, kiedy przesłuchiwała jako nastolatka, że ​​zagrała “słodkiego faceta z” Taxi “.

W latach 1984-1992 wyemitowano utwór “Who’s the Boss?” rozpoczął się od Tony’ego Micelli z Danzy, który przeprowadził się z Brooklynu z córką Samanthą (Milano), aby rozpocząć “nowe życie” jako gospodyni domowa w Connecticut, domu rozwiedzionej samotnej matki Angeli Bower (Judith Light), jej syna Jonathana (Danny Pintauro ) i jej mama Mona (Katherine Helmond).

KTO'S THE BOSS?, Alyssa Milano, Katherine Helmond, Tony Danza, Judith Light, Danny Pintauro
(C) Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection

Podczas ośmiosezonowego sezonu serialu, gwiazdy z Danzy podzieliły się tą wesołością, stały się ich własnymi nazwiskami i wywołały nie retoryczną debatę nad tym, która postać była rzeczywiście szefem. (Bez względu na to, co Abed Nadir zakończył w “Społeczności” NBC, była to całkowicie Mona, czy nie kradła każdej sceny? Milano, widocznie, zgadza się.)

Na cześć urodzin Danzy przyjrzyj się “Who’s the Boss?” podstawowa obsada, wtedy i teraz.

1. Tony Danza

Tony Danza on Who's the Boss and now
Tony Danza o Who’s the Boss, a teraz(C) Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection; Getty Images

Następnie: Danza maksymalnie wykorzystała samogłoski (odnosząc się do “Aaaangela” i “Samaaaantha” w szczególności) jako były Major League Baseball-okazało gospodyni Tony Micelli.

Teraz: Nominowana do nagrody Emmy za gościnną rolę w “The Practice”, Danza była gospodarzem tytularnego talk-show od 2004 do 2006 roku. Kontynuował przynosząc swoje musujące zaklęcia do filmów (“Don Jon”), Broadway (“Producenci”) i telewizji – ostatnio kręciła burzę w krytycznie przyjętym serialu komediowym “Broad City”.

POWIĄZANE: Tony Danza jest szefem w robieniu frittatas i udzielaniu porad życiowych

2. Judith Light

Judith Light on Who's The Boss and now
Judith Light na Who’s The Boss, a teraz(C) Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection; Getty Images

Następnie: Jako Angela, zapięta profesjonalistka i de facto szef Tony’ego w odcinku pilotażowym, Light zagrała prostą kobietę, aby zrównoważyć zabawne i niekonwencjonalne zachowanie Tony’ego. Po drodze ich chemia podsycała zadumy: “Czy oni to zrobią, czy nie?”

Teraz: W latach 2012 i 2013 zdobyła nagrody Tony za swoje występy w produkcjach “Inne pustynne miasta” i “Wstawione imprezy”, “Light”, 67, również została ogłoszona na ekranie gravitas, ostatnio jako członek obsady lub powtarzający się wykonawca na Amazon ” Przejrzysty restart “TNT” Dallas “i” Ugly Betty “ABC.

3. Alyssa Milano

Alyssa Milano on Who's The Boss and now
Alyssa Milano na Who’s The Boss, a teraz(C) Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection; Getty Images

Następnie: Samantha z Mediolanu przeszła z tomboyish chip od starego bloku do rumieniec panny młodej w ciągu ośmiu sezonów. Mogła też drażnić młodego Jonatana prawie tak samo, jak Tony podkręcił Angeli.

Teraz: Po niezapomnianych koncertach w filmie “Melrose Place” Foxa oraz w “Charmed” WB, 43-letni Milan wystąpił w “Mistresses” ABC. Jest także dobra w byciu sobą – gra w NBC “Hollywood Game Night” i służy jako gospodarz “Project Runway: All-Stars” Lifetime oraz sędzia gościnny w filmie “RuPaul’s Drag Race”.

POWIĄZANE: Alyssa Milano opowiada “Project Runway” i jej głośne “lata 80-te

4. Danny Pintauro

Danny Pintauro on Who's The Boss and now
Danny Pintauro o Who’s The Boss, a teraz(C) Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection; Getty Images

Następnie: Jonathan Pintauro był wymagającym, słodkim dzieckiem, tak jak na pozór wymagał wszystkich sitcomów tamtej epoki.

Teraz: 40-letni Pintauro walczył o utrzymanie swojej kariery aktorskiej po “Who’s the Boss?” W wydanym w październiku wywiadzie dla Oprah Winfrey ogłosił, że od 12 lat jest nosicielem wirusa HIV i został zwolniony przez fanów z powodu swojej szczerości i aktywizmu. “Poświęciłem wystarczająco dużo uwagi, aby zrozumieć, że [HIV] był” wyłączony “z wielu radarów ludzi”, powiedział później The Huffington Post, “a to musiało się zmienić”.

5. Katherine Helmond

Katherine Helmond on Who's The Boss and now
Katherine Helmond o Who’s The Boss, a terazWireImage; Getty Images

Następnie: Mona z Helmond prawdopodobnie wybierała się na randkę z uwodzicielskim dżentelmenem, który miał dostarczać pyskaty jednoliniowiec. Jeśli nic więcej, Mona była graficznym szefem w kategoriach, które są najważniejsze.

Teraz: Zaledwie kilka lat po “Who’s the Boss?” zakończył się, powtarzający się okres Helmond w CBS “Everybody Loves Raymond” przyniósł jej nominację do nagrody Emmy. Helmond, lat 86, użyczyła swojego głosu zarówno w filmach “Samochodów”, jak i w jej pełnoprawnej roli w rolach gościnnych w filmach “Melissa i Joey” ABC Family, “True Blood” HBO i “Harry’s Law” NBC.

Retrospekcja: Obejrzyj 36-letniego Tony’ego Danzę w DZISIAJ

21 stycznia 2015 r00:44

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.