Syn Michaela Jacksona, Prince, w chwili, gdy uświadomił sobie, że tata jest Królem Popu

Michael Joseph “Prince” Jackson Jr. wprawdzie nie może śpiewać ani tańczyć, ale podąża śladami swojego słynnego ojca w znacznie bardziej znaczący sposób.

Książę Michaela Jacksona, Prince, przyznaje, że nie umie tańczyć jak tata, ale wykonuje swoją działalność charytatywną

31 października 2017 r03:25

Jako najstarszy z trójki dzieci Michaela Jacksona, Prince wyewoluował z tematu intensywnej fascynacji dzieckiem króla Popu dorosłemu, który chce zwrócić innym.

Książę Jackson
Prince Jackson mówił o uhonorowaniu dziedzictwa Michaela Jacksona poprzez swoją fundację charytatywną w Los Angeles.DZISIAJ

Prince, 20, założył fundację Heal Los Angeles, organizację charytatywną pomagającą wychowankom, którzy zestarzeli się z systemu i wspierającą organizację Michaela Jacksona “Heal the World”.

“Myślę, że z pewnością byłby dumny z tego, co robimy i oddajemy społeczności” – powiedział Prince Natalie Morales w DZISIAJ wtorek z domu Jacksona w Encino w Kalifornii.

W niedzielę odbył się drugi doroczny konkurs “Kostium na rzecz”, który przyniósł korzyści fundacji, a wraz z nim Prince i jego rodzeństwo, Paris, 19 i Blanket, 15 lat. Blanket, który zmienił swoje nazwisko na inicjały B.G., pomógł zaprojektować nawiedzony dom i labirynt na wydarzenie.

Książę Michaela Jacksona, Prince, odsłania drobne porady zawodowe od swojego zmarłego ojca

10.04.201600:29

“Wydaje mi się, że tak właśnie wychował się mój tata i moje rodzeństwo” – powiedział – “To jest coś, co zostało w nas wyhodowane, aby naprawdę oddać społeczność”.

Jeśli chodzi o dziedziczenie głosu ojca lub legendarnych ruchów tanecznych, Prince przyznaje, że nie został przekazany dalej.

“Nie umiem tańczyć” – powiedział – “To bardzo smutne, bardzo smutne. Nie dostałem tego genu. “

Podczas gdy świat nie mógł uzyskać wystarczającej ilości muzyki Jacksona w czasach “Thrillera” i “Bad”, jego dzieci nie miały żadnego pojęcia o nim olśniewające tłumy na scenie.

“Nie podobało mu się, że obserwujemy jego pracę” – powiedział Prince – “Nie wiedzieliśmy, kim był jako Król Popu, dopóki nie byliśmy znacznie starsi. Kiedy zobaczyliśmy wideo z jego koncertu i jego występu, a potem dziewczyny mdlały, a kolesie mdlały, a to było szalone. “

Córka Michaela Jacksona Paryż: “Byłem doskonały w oczach mojego taty”

Mar.15.201700:28

Troje rodzeństwa utworzyło silną więź, ponieważ znosili intensywną kontrolę, mimo że ich ojciec próbował chronić ich przed opinią publiczną.

Paris otworzyła na początku tego roku swoje zmagania z depresją, narkomanią i próbami popełnienia samobójstwa po śmierci ojca w 2009 roku.

“Ja i moje rodzeństwo, dogadywaliśmy się naprawdę dobrze” – powiedział – “Szczególnie moja siostra, urosła tak bardzo i myślę, że była w stanie naprawdę przyspieszyć. I naprawdę nie uważam się za jej starszego brata. To trochę tak, jakbyśmy byli równymi partnerami, jeśli chodzi o to. A B.G. jest tak dojrzały jak na swój wiek – to dość silna więź. “

Wszyscy oni szukają uhonorowania spuścizny ojca dzięki ich wysiłkom charytatywnym.

“Mój tata zawsze nauczył mnie dawać przykład, więc mam nadzieję, że mogę dać dobry przykład, że możesz się dobrze bawić, pomagając innym, i możesz dokonać zmiany właśnie robiąc to, zachęcając innych do zrobienia tego samego. ,” powiedział.

Wywiad z Prince’em Jacksonem pojawi się na antenie NBC “Access Hollywood” we wtorek wieczorem.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.