“Survivor: Jeden świat” Colton Cumbie odnosi się do swoich “ignoranckich” komentarzy

W ciągu ostatnich dwóch tygodni w filmie “Survivor: One World”, lider Manono, Colton Cumbie, zyskał uznanie widzów, dostarczając jedną linię za drugą. Najpierw odniósł się do obalonego teraz Billa Posleya jako “śmieci z getta” i zalecił, by się zabił. Potem odniósł się do Leifa Mansona jako “Oompa Loompa” i “mały munchkin”. No cóż, im mniej mówiono o jego klubie, tym lepiej.

Teraz, po doświadczeniu zasłużonego sprzeciwu ze strony fanów serialu, Colton jest gotów się wytłumaczyć.

“Czy moje komentarze były nieświadome? TAK!” napisał w pierwszej z serii tweetów dotyczących jego zachowania. “Miały być zabawne … Widzę, że nie, żałuję ich, jestem rozdarty, w pewnym sensie tak, b / c to boli ppl.”

Ale w pewnym sensie nie. Wygląda na to, że Colton docenia swoje złe zachowanie za lekcję życia, do której go doprowadził.

“… Widząc, jak zachowuję się w ten sposób w telewizji, pomagam mi wzrastać jako osoba b / c jest niewygodna i krępująca dla MNIE,” napisał. “To jedna z tych sytuacji, w których nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak brzmisz, dopóki nie zostanie odtworzona i dosłownie się skurczysz.”

Colton może teraz się skulić, ale też się broni.

“Naprawdę nie nienawidzę nikogo”, kontynuował. “Śmiewam się z MYSELF .. poczucie humoru zawsze było miłe sarkastyczne i nieco krytyczne, nazywam siebie” królową “jak żartem Czy jestem bigotem? Nie sądzę. bachorka, który nigdy nie był w realnym świecie, a to, co uważałem za zabawne, nie było w porządku, nauczyłem się, że nadal mogę być zabawny i nie musi to kosztować kogoś innego. fala obrad * “

Dla tych, którzy zauważyli, że komentarze na Twitterze w serwisie Twitter nie zawierały przeprosin, jak zauważyło kilku jego obserwatorów na Twitterze, entuzjasta country-klubu dodał: “To był mój sposób na powiedzenie” przepraszam “.

Sprawdź, czy Colton nie ma nic do wyjaśnienia, kiedy następny odcinek “Survivor: One World” odbędzie się w środę o 20:00. ET w CBS.

Czy sposób Coltona mówi, że jest mu wystarczająco przykro po jego wybuchach w serialu? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

 

Powiązana zawartość:

  • “Szokujący Survivor”: Colton przekonuje mężczyzn, aby zgłosili się na ochotnika do rady plemiennej
  • Adwokaci są “absolutnie” pewni, że “Survivor” producent nie zabił swojej żony
  • Przesuń się, Conda! Zrób miejsce dla najgorszych graczy telewizyjnych
  • Więcej “Survivor” w The Clicker 
Loading...