Staraj się nie płakać na zdjęciu psa Carrie Fisher oglądającego zwiastun “Gwiezdnych wojen”

Gary pies w końcu zobaczył swoją mamę, Carrie Fisher, po raz pierwszy od prawie roku – a ich ponowne spotkanie sprawiło, że wszyscy mamy łzy w oczach.

Zwiastun “Star Wars: The Last Jedi” ma fanów w Force na portalach społecznościowych

10.10.201701:16

Dobrze, ty spróbuj nie płakać, gdy zobaczysz Instagrama Gary’ego obserwującego swoją zmarłą mamę w nowym zwiastunie “Star Wars: The Last Jedi”, który spadł w poniedziałek. Nie widzimy uroczej twarzy buldoga francuskiego, ale jesteśmy pewni, że ma on bardzo emocjonalną chwilę.

Według magazynu People, Gary mieszka obecnie z asystentem Fishera Corby McCoinem, który podobnie jak Gary często podróżował z Fisherem przez lata.

Fisher adoptował Gary’ego z jej córki, aktorkki Billie Lourd, jako opiekunki około około 2012 roku, aby pomóc jej poradzić sobie z chorobą dwubiegunową.

https://www.instagram.com/p/BWLt6eNB3DI

“Żyję dla Gary’ego”, wyjaśnił Lourd w dniu TODAY w 2016 roku. “On był mój pierwszy, a ona naprawdę go ode mnie ukradła, ponieważ zakochała się w nim.”

Para była nierozłączna; Fisher przywiózł ze sobą psa, gdy oboje odwiedzili DZISIAJ w 2015 roku.

Carrie Fisher i jej Frenchie są siłą, z którą trzeba się liczyć

14 grudnia 2015 r04:25

“Gary jest także mentalny” – powiedział Fisher w “Herald-Tribune” w 2013 r. “Gary jest jak moje serce, Gary jest dla mnie bardzo oddany i to mnie uspokaja.” Jest zaniepokojony, kiedy jest ode mnie.

Pies był z nią w dniu 23 grudnia 2016 r. Z Londynu, kiedy dostała się do aresztu. Został z nią, gdy była w szpitalu, ale zmarła cztery dni później w wieku 60 lat.

Gary ma własną stronę Instagram, która ma ponad 142 000 obserwujących. Strona ucichła po śmierci mamy, ale w marcu znowu zaczęła.

Oczywiście cieszymy się, że wrócił i cieszymy się, że znów się z nim spotkał – nawet na małym ekranie – ze swoją ukochaną mamą. Nigdy nie sądziliśmy, że zwiastun filmu “Gwiezdne wojny” sprawi, że będziemy tak emocjonalni!

Musi mieć coś wspólnego z siłą ich miłości.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.