Spowiedź o Oscara Jennifer Lawrence’a: Brad Pitt “pachnie niesamowicie” i więcej

Jennifer Lawrence może z pewnością zapewnić sobie ulgę w komiksie i przebić się przez pokaz nagród. Ale przyjaciółka, którą przyniosła na niedzielne Oscary, jest gwiazdą sama w sobie z opublikowanym opisem tego, jak to jest być gościem największego pokazu w Hollywood..

Obraz: Jennifer Lawrence and Laura Simpson
Aktorka Jennifer Lawrence, z prawej, i jej przyjaciółka Laura Simpson za kulisami podczas rozdania Oscarów w Dolby Theatre w Hollywood w Kalifornii, 2 marca.Christopher Polk / Today

Laura Simpson pisze w postach Myspace, że przyjaźniła się z Lawrence’em przez siedem lat po spotkaniu na imprezie i uderzała w nią przez ich “wzajemny szacunek dla Chandlera Binga”. Mówi, że od tego czasu jedzą razem pizzę, a potem wpada w świetne zakulisowe spojrzenie na spektakle, których miliony widzą tylko w telewizji.

Simpson pisze, że najciekawszy widok to nie ten, który zobaczysz w telewizji.

  • “Highland (pomiędzy Zachodem i Hollywood) jest wypełniony barykadami z różnymi punktami wejścia, więc żadna szalona osoba nie może przejechać swoim samochodem, zabijając wszystkich na czerwonym dywanie.” Strzeż się każdego punktu wejścia przez barykady to mężczyźni w kamuflażu od stóp do głów z gigantycznymi automatycznymi broń … Każdy centymetr chodnika jest pełen bogobojnych znaków pikiety i psalmów, niektóre mają megafony i krzyczą niesłyszalne kazania, a inne tylko krzyczą na linii czarnych samochodów. “

Kiedy Lawrence potyka się o stożek ruchu na czerwonym dywanie (i znowu idzie na trop), to Simpson przełamuje jej upadek.

  • “Są lampy błyskowe i ludzie krążą, ale nikt nie pyta, czy potrzebuję jakiejkolwiek pomocy, bo jeśli nie jesteś sławny na Oscarów, jesteś zupełnie niewidoczny, Nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego. Tylko wtedy, gdy ktoś z tobą rozmawia, jeśli jesteś w sposób, w jaki jego zdjęcie Oh i fotografowie na dywanie krzyczą: “W OGROMNYM SUKIENIU, ODSTĘPUJESZ DO [WYJAŚNIONEGO] SHOT.” To niesamowite, nic dziwnego, że aktorzy są szaleni. “

Siedząc w fotelu i znosząc niekończące się kategorie nagród, Simpson rzuca światło na to, dlaczego hosta pizzy Ellen DeGeneres przywieziona została szybko obandażowana..

  • “Mniej więcej w tym czasie zdajesz sobie sprawę, że jesteś GŁUPI i nie masz nic do jedzenia od śniadania o 9 rano. Jest gorąco i masz wrażenie, że zaraz z niego zrezygnujesz. Po oczekiwaniu na kategorię mojej randki, jej tata i ja postanawiamy uderz w pasek i po prostu obserwuj z monitora za barem i wypij kilka drinków, aby to znosić. Akademia naprawdę musi wyskoczyć na więcej przystawek, ponieważ teraz wszyscy są wbijani.
Obraz: Brad Pitt and Angelina Jolie
Brad Pitt lubi kawałek pizzy dostarczonej podczas Oscarów. Na szczęście nie dostał zapachu pepperoni, gdy znalazł się za kulisami.John Shearer / Today

Pędzel z Bradem Pittem i Angeliną Jolie za kulisami przebiega dokładnie tak, jak można się spodziewać.

  • “Brad Pitt pachnie niesamowicie, jak nic, co kiedykolwiek pachniałem. W końcu pytamy, co ma na sobie koloń, a on mówi:” Nie noszę wody kolońskiej, to chyba tylko piżmo “. Muszę wybrać, aby mu nie wierzyć, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe dla ludzkości: Angelina jest wspaniała i elegancka, a oni są jak Słońce i Księżyc “.

Wszyscy udają się na imprezę Vanity Fair, gdzie znów warto zwrócić uwagę tylko na słynnego. Ale Simpson przyciąga oko jednej gwiazdy.

  • “(I) postanawiam podążyć za Billem Murrayem naokoło imprezy W pewnym momencie patrzy w moim kierunku i mruga na mnie, tańcząc do” If You Want My Body and You Think I’m Sexy “Rod Stewart – chwileczkę Teraz rozumiem, całe moje życie do tego prowadziło. “

Simpson mówi, że jej główną gratką z wieczoru było to, jak urocze były wszystkie kobiety, z którymi się zetknęła, w tym Kerry Washington, Jessica Biel, Glenn Close i Anne Hathaway.

  • “Aktorzy mają tendencję do złej reputacji, ale każda kobieta, którą poznałem, była śliczna, dowcipna i przedstawiła mi się, mimo że nie byłem sławny.”

Zwycięzca Oscara Jennifer Lawrence niesławny kończy rozdawać swoje PRAWDZIWE nagrody dla Najpiękniejszych, Najlepszych Ubranych i nie tylko. Powinieneś przeczytać jej pełny fragment tutaj.

28 zdjęć

Pokaz slajdów

Jennifer Lawrence

Młoda aktorka szybko stała się ikoną filmu i mody, z nagrodą Akademii już pod jej pasem.