Spotkanie rodzinne: Ponownie obsada “Sióstr”, 18 lat później

Serdeczna, rozdzierająca serce, a czasem nawet odrobinę parna, dramaty z lat 90. “Siostry” miały wszystko.

Występując w telewizji NBC w 1991 roku, serial skupił się na próbach i udrękach sióstr Reed – Alex (Swoosie Kurtz), Teddy (Sela Ward), Georgie (Patricia Kalember) i Frankie (Julianne Phillips). W ciągu sześciu lat istnienia serialu postacie zajmowały się kwestiami gorącego przycisku, takimi jak niewierność, alkoholizm, pomoc w samobójstwie, macierzyństwo zastępcze i cross-dressing. Czasami kapryśny “Siostry” zawierał również retrospekcje i sekwencje fantasy.

DZISIAJ Erica Hill (superfan “Siostry”) spotkała się niedawno z obsadą, która po 18 latach połączyła się w ramach specjalnego wydania Entertainment Weekly. Oto czego się nauczyła:

Przesilenie w pokoju parowym

Sceny w łaźni parowej, w których odbyły się szczere dyskusje na temat seksualności, były znakiem rozpoznawczym serialu we wczesnych sezonach – ku przerażeniu cenzorów sieciowych. Aktorzy przyznają, że te sceny nie zawsze były ich ulubionymi. “Byli okropni” – wyznał Phillipips. Wszystkie cztery kobiety przypominają, że zostały pokryte olejem mineralnym, martwiąc się o zsuwanie się z ubrania i chcąc zaraz potem wziąć prysznic.

Obraz: Sisters
Dzisiaj

Zanim byli sławni
Kto wiedział, że “Siostry” były siedliskiem dla wielu przyszłych gwiazd? Ashley Judd i Paul Rudd (kołysząc niesamowite włosy lat 90.) pojawili się w serialu. A przed “ER”, zanim wygrał Oscara, przed ślubem z Amalem, George Clooney wystąpił w “Siostrach” jako detektyw James Falconer.

Obraz:
Ashley Judd i Paul Rudd o “Siostrach”.Dzisiaj
Obraz:
Gwiazda gościnna George Clooney, z gwiazdą “Siostry” Sela Ward.Dzisiaj

“Siostry” film?
Ku rozczarowaniu wielu fanów serial nigdy nie został wydany na DVD lub Netflix. Ale aktorzy przyznali Hillowi, że chcieliby zrobić film “Siostry”. Bądźcie czujni!

Obraz:
Gwiazdy “Sióstr”, Julianne Phillips, Sela Ward, Swoosie Kurtz i Patricia Kalember.Dzisiaj

Aby uzyskać więcej informacji o ponownym zjeździe w dniu TODAY, obejrzyj ten dodatkowy film wideo:

Jesteśmy rodziną! Więcej z reaktywacji obsady “Siostry”

Lis.03.201403:36

W piątek specjalny magazyn podwójnego spotkania Entertainment Weekly trafia do kiosków. Wróćcie na środowe spotkanie z obsadą “Ghostbusters” i czwartkowego “Fabulous Baker Boys” na TODAY.

Loading...