Spotkanie “Perfect Strangers”! Zobacz, jak wyglądają teraz Balki i Larry

To Balki i Larry!

A jeśli te nazwy dzwonią dla ciebie, prawdopodobnie jesteś fanem zwariowanego sitcomu z lat 80.-90. “Perfect Strangers”.

Bronson Pinchot i Mark Linn-Baker, którzy grali dalekich kuzynów z różnych kontynentów na hicie ABC, niedawno przeprowadzili wspólny wywiad – pierwszy od 25 lat! – do nowojorskiej stacji radiowej 106,7 Lite FM, która udostępniła czat na Facebooku na żywo.

Linn-Baker grał środkowo-zachodniego Amerykanina Larry’ego Appletona, a Pinchot grał jego mocno zaakcentowanego kuzyna Balki Bartokomousa, pasterza pochodzącego z wyspy we wschodniej Europie.

Balki – którego wiedza o Ameryce czerpana jest w całości z amerykańskiej telewizji – pojawia się u drzwi mieszkania Larry’ego w Chicago i, cóż, narodziny rodzą się, gdy kuzyni dzielą się swoimi kulturami.

Który fan mógłby kiedykolwiek zapomnieć ekstatyczny “Taniec radości” Balkiego?

The kumple show, który został wyemitowany w latach 1986-1993, nigdy nie wygrał Emmy, ale zliczył legendę komedii Lucille Ball wśród wielu fanów.

Idealny Strangers
“Perfect Strangers” gwiazdy Mark Linn-Baker (Larry) i Bronson Pinchot (Balki). ABC za pośrednictwem Getty Images

Podczas wypełnionego śmiechem czatu, Pinchot i Linn-Baker wspominali zabawne momenty na planie i ujawnili, że wciąż mogą dokończyć nawzajem swoje zdania, które mogli zrobić od “pierwszego dnia, minuty pierwszej”, mówi Pinchot..

“Kiedy po raz pierwszy zrobiłem komedię bez Marka, to było tak, gdy zabierają osobę, która nie ma wzroku i przenoszą meble” – powiedział aktor. “Byłem jak,” Co? Gdzie jest ten facet, który czyta mój umysł? “

POWIĄZANE: Spotkanie “Świeżego Księcia Bel-Air”! Zobacz niesamowite zdjęcie Alfonso Ribeiro

Dali też fanom znać, że są gwiazdami na Chiller Theatre Expo w hotelu Hilton Parsippany w Parsippany, N.J. od piątku do niedzieli..

Brzmi fajnie, ale jeśli chcesz zobaczyć nasz Dance of Joy, a może reboot “Perfect Strangers”?