Sophia Bush wzywa “przypadkowego gościa” w samolocie: “Nie nękasz mnie”

Weź to, “Random Dude” – i wszystkich innych “przypadkowych kolesi”, którzy idą w ich ślady.

Sophia Bush z “One Tree Hill” i “Chicago P.D.” Sława przywiozła na Twitter w piątek, aby podzielić się z nią sytuacją, która jest bardzo znana wielu kobietom na całym świecie: radzenie sobie z nękaniem. Szczególnie powtarzające się prześladowania.

Sophia Bush
Sophia Bush wzięła udział w New York Fashion Week na początku tego miesiąca.Getty Images

W otwartym liście do “Random Dude w samolocie”, który najwyraźniej nie pozostawiłby 34-letniego mężczyzny w spokoju, bardzo wyraziła swoje poglądy na temat prześladowania..

“Kiedy czynisz kobietę tak wyraźnie niewygodną, ​​że po zignorowaniu wszystkich wizualnych wskazówek, proszę zostawić ją w spokoju (jedno słowo odpowiada, wyciąga książkę, wkłada kapelusz, prosi cię o to, żebyś z nią nie rozmawiał ton i słowa, których używasz), że w końcu PODNIESIE SIĘ i MASA SIEDZISKA, zostaw ją w spokoju “, diatribe aktorki czyta w telegramie dołączonym do tweeta.

“Nie kontynuuj prób nawiązania rozmowy” – kontynuowała. “Przestań odwracać się i patrz na nią, przestań wychylać się z siedzenia i do jej ciała, kiedy będzie musiała wyjąć coś z kosza nad pierwotnym siedzeniem, a niestety także nad tobą, w połowie lotu.”

POWIĄZANE: Alyssa Milano o trudnych stronach rodzicielstwa: “Kocham moją bliznę w kształcie C”

Jakbyśmy nie byli jeszcze przygotowani, aby dać jej owację na stojąco, tak elokwentnie wyrażając takie powszechne uczucia, reszta jej krótkiego eseju stała się jeszcze bardziej osobista i bardziej wstrząsająca..

“A w moim przypadku przestań wierzyć, że masz prawo sprawić, że czuję się niekomfortowo, ponieważ” oglądasz mój program telewizyjny “, więc jestem ci winien jakiś magiczny dług, robię to, oglądasz to – napisał Bush. “Potem następuje” wymiana “, nie nękasz mnie ani żadnej kobiety, ponieważ myślisz, że płacisz nasze rachunki.

“Nie roisz się,” doszła do wniosku. “JA ROBIĘ.”

Podpisała swoją notatkę: “Każda kobieta na planecie, która jest chora na twoje przerażające S —“, a następnie tweetowała ją razem z emotikonem środkowego palca.

Mam nadzieję, że to nie tylko kobiety przyjmują przesłanie Busha do serca.

Sophia Bush w sezonie 3 “Chicago P.D.”: “Jesteśmy w dobrym miejscu”

29 września 2015 r04:01