Shonda Rhimes mówi, że traktowano ją inaczej po utracie wagi około 150 funtów

Shonda Rhimes opowiada o tym, jak różnie ludzie traktowali ją, odkąd straciła na wadze – i dlaczego ją martwi.

Twórca “Skandalu” i “Grey’s Anatomy” ujawnił w swoim najnowszym biuletynie Shondaland, że obaj mężczyźni i kobiety zaczęły dawać jej więcej uwagi i szacunku po tym, jak straciła prawie 150 funtów w ciągu kilku lat.

2017 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter - Arrivals
Shonda Rhimes pisze w swoim nowym biuletynie Shondaland, że ludzie zaczęli traktować ją z większym szacunkiem, gdy straciła prawie 150 funtów.C Flanigan / Getty Images

“Kobiety, które ledwie znałam, były wytryskiem, mam na myśli GUMHED, tak jak trzymałem-a-new-baby-gushed.Tylko nie było noworodka.To było tylko ja.W sukience.Z makijażem i moje włosy tak zrobiły, tak … Ale … wciąż ten sam ja “, pisał 47-letni pisarz, reżyser i producent, według Entertainment Weekly.

“I mężczyźni?” Rozmawiali ze mną: “Odpokutujcie do mnie” – dodała. “Tak jakby stał nieruchomo i długo rozmawiał ze mną o rzeczach, to było niepokojące”.

To, co naprawdę martwiło Rhimesa, to jak ludzie czuli się “całkowicie komfortowo” rozmawiając z nią o jej ciele. “Mówienie mi, że wyglądam” ładnie “lub, że byli” ze mnie dumni “lub” Wow, jesteś teraz taki gorący “lub” wyglądasz niesamowicie! “- napisała.

ABC's
Jason LaVeris / FilmMagic

Mama trójki zdradziła, że ​​jest zdezorientowana tym, że “po tym, jak straciłem na wadze, odkryłem, że ludzie mnie cenią, warty rozmowy, osoby, na którą można patrzeć, osoby, którą można komplementować, osoby, którą można podziwiać. “

Rhimes zastanawiał się, jak ci sami przyjaciele i znajomi widzieli ją przed utratą wagi.

“Słyszałeś mnie, odkryłem, że ludzie TERAZ widzieli mnie jako OSOBĘ” – kontynuowała – “Co oni do cholery widzą mnie tak jak wcześniej? … Jakie słowa użyli do opisania mnie? Jaką wartość włożyli w moje obecność na przyjęciu, lunch, dyskusja? “

Uświadomiła sobie: “Kiedy byłem gruby, nie byłam OSOBĄ dla tych ludzi, tak jak ja byłam Niewidzialną Kobietą, która nagle zmaterializowała się przed nimi Pufa, jestem tam, Cienka i gotowa na pogawędkę”.

Ale, pisał Rhimes, “Bycie szczupłym nie czyni cię inną osobą, tylko czyni cię chudszym”.