Shakira: “Zostanę wyrzucony w pierwszym tygodniu” jako zawodnik “Voice”

Obraz: Shakira
Shakira może mieć niesamowity zestaw fajek, ale nie sądziła, że ​​mogłaby zrobić to po pierwszym tygodniu w “The Voice” jako zawodniczka..Frederick M. Brown / Today

Shakira może być świetnym trenerem w “The Voice”, ale zwycięzca Grammy powiedział TODAY, że uważa, że ​​popełniłaby kiepską zawodniczkę, gdyby wypróbowała ją na początku swojej kariery.

“Prawdopodobnie zostałbym wyrzucony w pierwszym tygodniu”, powiedziała podczas niedawnego wydarzenia prasowego w serialu. “Myślę, że 20 lat temu, gdyby pojawił się program typu” The Voice “, nie wiem, czy byłbym w finale.”

Podczas gdy Shakira, która w ciągu swojej kariery sprzedała ponad 60 milionów albumów, czuje się pewnie w swoich zdolnościach wokalnych, powiedziała, że ​​zajęło jej dużo czasu, aby znaleźć się w miejscu, w którym dziś jest artystką..

“Potrzebowałem czasu, aby sfinalizować talent, ewoluować jako artysta i znaleźć własną drogę” – powiedziała. “To, co robią zawodnicy serialu, jest tak odważne i muszą tak dużo przeżyć i to jest nerwowe!”

Jej kolega trener Usher powiedział, że skoczyłby na szansę, aby przejść do “The Voice”, gdy był po raz pierwszy zaczynał swoją karierę.

“Nie ma żadnych innych koncertów, które przechodzą proces (rozwoju artysty) w sposób” The Voice “,” powiedział TODAY. “Gdybyśmy mieli ten luksus, kiedy po raz pierwszy zaczęlibyśmy przechodzić ten proces … bardzo bym chciał być częścią tego programu.”

Gwiazda R & B dodała, że ​​zostając trenerem “The Voice”, pomógł mu wrócić do ważnych momentów, które miał na początku swojej kariery muzycznej.

“W pewnym sensie przeżywamy całą pasję tego, czym jest bycie artystą”, powiedział. “To po prostu przypomina mi” Człowiek, którego pamiętam po raz pierwszy, gdy świeci żarówka “, lub pewnej przeszkody, którą musiałem przeskoczyć (kiedy zaczynałem).”

Obaj trenerzy mówili, że zawsze są zaskoczeni tym, jak dobrze zawodnicy radzą sobie, pomimo faktu, że wielu z nich jest stosunkowo nowością w branży muzycznej.

“Czasami zdumiewa mnie ilość talentu, jaki ma Ameryka” – powiedział Shakira. “To naprawdę niewiarygodne. Wykonują niesamowitą robotę i śpiewają jak profesjonaliści. Mamy tam bardzo mało coachingu! ”

“The Voice” emituje w poniedziałki i wtorki o godz. w NBC.