Shakira: “Muszę być bardzo ostrożny” przy “The Voice”

Shakira jest ocalałą … na razie. Ponieważ tylko jedna z zawodniczek – Sasha Allen – pozostała w zespole w “The Voice”, supergwiazda martwiła się, że jej piosenkarka zostanie odcięta w tym tygodniu, co również wytrąci Shakirę z gry. Ale zamiast tego Sasha awansowała do pierwszej szóstki.

“Byłem przygotowany na najgorsze (wtorek)”, powiedział Shakira TODAY.com po wynikach. “Szczerze mówiąc, nie spałem (poniedziałek) w nocy, myśląc o Sashy, o możliwości, że może spieprzyłem jej karierę, zmuszając ją do śpiewania piosenki tanecznej.”

Latynoska supergwiazda, która powiedziała podczas wyników, pokazuje, że gdyby Sasha została wyeliminowana, to “ponieważ jej trener popełnił błąd”, obiecał, że będzie ostrożniejszy przy wyborze piosenki. “Muszę być bardzo ostrożny. Nigdy więcej eksperymentowania “- powiedziała. “I to jest trudne. Jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ na tej wystawie jest to jeden z kluczowych czynników. … Ciągle starasz się pomóc swojemu artyście odnaleźć swoją artystyczną tożsamość i to wymaga eksperymentów, a kiedy eksperymentujesz, musisz być otwarty, aby popełniać błędy. ”

Odwrotnie, trener Adam Levine nie był nieśmiały wyrażając niezadowolenie z eliminacji Judith Hill i Sarah Simmons, zarówno ze swojego zespołu. “Te dwie dziewczyny nie powinny wracać do domu”, powiedział TODAY.com, “ale jutro jest kolejny dzień i oboje będą w porządku.”

Ze swoimi wtorkowymi ousterami, on jest teraz w tej samej łodzi co Shakira i Usher – ma tylko jednego piosenkarza w grze, wiejską skrzypaczkę Amber Carrington.

Mimo porażek nie zastanawia się nad swoim podejściem do coachingu. “Jeśli chcesz osiągnąć jakikolwiek sukces, nigdy w życiu nie możesz ciągle wprowadzać zmian, aby zaspokoić potrzeby kogoś innego lub coś innego” – wyjaśnił. “Nie robię kompromisów. Nigdy nie miałem i na pewno nigdy nie będę. “

Pomógł także, że jest szczególnie skoncentrowany na zakończeniu zwycięstw “Głosu” Blake’a Sheltona. “Żartujemy i lubimy to robić, ale nie o to chodzi” – powiedział. “Mniej mnie obchodziło, czy wygrywam, czy przegrywam. Dbam o wiele więcej na temat pielęgnowania talentów w serialu. I tu zaczyna się i kończy moja praca. Nie jestem tutaj, by robić cokolwiek poza tym. “

Mimo to, frontman Maroon 5 uważa, że ​​możliwość zwycięstwa Blake’a przez trzy sezony z rzędu sprawiłaby, że gwiazda country byłaby jeszcze bardziej interesująca.?

“Nie będzie gorszy od tego, jakim on jest” – żartował Adam – “który jest po prostu godny”.