Selena Gomez, “Grey’s Anatomy” obsadzona na balu wieczorowym w szpitalu dziecięcym

Kilka specjalnych kalifornijskich nastolatków świętowało bal w sobotę … z kilkoma gośćmi z listy.

Jack Black, Selena Gomez i członkowie “Grey’s Anatomy” wzięli udział w 17. dorocznym Salonie Onkologicznym dla Dzieci w Orange County (CHOC). To specjalne wydarzenie obchodzi młodzież chorych na raka i absolwentów szpitala, pozwalając im doświadczyć tradycyjnej balu, choć z dużo chłodniejszymi gośćmi!

Gomez świetnie bawił się z nastolatkami i nie był nieśmiały, robiąc kilka śmiesznych min.

https://www.instagram.com/p/BkZOPmDgIAR

“Chociaż uczestnictwo w tradycyjnym balu nie zawsze jest możliwe dla nastolatków walczących z długotrwałymi, zagrażającymi życiu chorobami, CHOC gwarantuje, że pacjenci nie przegapią okazji do tańca, uczcić ich podróży i poczuć się piękni” – powiedział rzecznik szpitala w oświadczeniu DZISIAJ.

Selena Gomez
Selena Gomez i jeden z uczestników balu uśmiechają się do zdjęcia.Nicole Borchard / CHOC Children’s

W tegorocznym wydarzeniu wzięły udział nastolatki w wieku od 14 do 19 lat, które miały temat “Dookoła świata w nocy”. Poza imprezowaniem z celebrytami, uczestnicy również otrzymali “przedsprzedażowe wydarzenie typu primp”, w tym sukienki z luźnymi niewypałami dostarczonymi przez BCBG i Alice i Olivia.

Kiedy wszyscy byli już na studiach, Black nie tracił czasu, pokazując tłumowi swój ulubiony ruch taneczny.

https://www.instagram.com/p/BkZKV1TnfQu

“Chciałem tylko upewnić się, że macie najnowsze ruchy taneczne. Chciałem nauczyć was kilku, ponieważ to najważniejsza rzecz na balu “- powiedział komik, zanim skoczył wprost w interpretację piosenki jego i Nicka Jonasa” Jumanji Jumanji “.

W międzyczasie członkowie “Grey’s Anatomy” Sarah Drew, Kevin McKidd, Caterina Scorsone i James Pickens, Jr. zmieszali się z tłumem i pozowali do kolejnych zdjęć.

Szary's Anatomy cast
Ankieta “Grey’s Anatomy” stanowiła klasyczne zdjęcie balu. Nicole Borchard / CHOC Children’s

(Przewiń post na Instagramie, aby zobaczyć zdjęcia)

https://www.instagram.com/p/BkZKuJ-HCoW

Nastolatki i celebe spędzili wieczór tańcząc przy muzyce z DJ-em na żywo, grając w gry i delektując się pysznym jedzeniem i świetnym towarzystwem. Co za piękny wieczór!

Zobacz przedłużony wywiad Seleny Gomez z Savannah Guthrie na temat przeszczepu nerki

30 października 2017 r10:42

Loading...