Selena Gomez, “Grey’s Anatomy” obsadzona na balu wieczorowym w szpitalu dziecięcym

Kilka specjalnych kalifornijskich nastolatków świętowało bal w sobotę … z kilkoma gośćmi z listy.

Jack Black, Selena Gomez i członkowie “Grey’s Anatomy” wzięli udział w 17. dorocznym Salonie Onkologicznym dla Dzieci w Orange County (CHOC). To specjalne wydarzenie obchodzi młodzież chorych na raka i absolwentów szpitala, pozwalając im doświadczyć tradycyjnej balu, choć z dużo chłodniejszymi gośćmi!

Gomez świetnie bawił się z nastolatkami i nie był nieśmiały, robiąc kilka śmiesznych min.

“Chociaż uczestnictwo w tradycyjnym balu nie zawsze jest możliwe dla nastolatków walczących z długotrwałymi, zagrażającymi życiu chorobami, CHOC gwarantuje, że pacjenci nie przegapią okazji do tańca, uczcić ich podróży i poczuć się piękni” – powiedział rzecznik szpitala w oświadczeniu DZISIAJ.

Selena Gomez
Selena Gomez i jeden z uczestników balu uśmiechają się do zdjęcia.Nicole Borchard / CHOC Children’s

W tegorocznym wydarzeniu wzięły udział nastolatki w wieku od 14 do 19 lat, które miały temat “Dookoła świata w nocy”. Poza imprezowaniem z celebrytami, uczestnicy również otrzymali “przedsprzedażowe wydarzenie typu primp”, w tym sukienki z luźnymi niewypałami dostarczonymi przez BCBG i Alice i Olivia.

Kiedy wszyscy byli już na studiach, Black nie tracił czasu, pokazując tłumowi swój ulubiony ruch taneczny.

“Chciałem tylko upewnić się, że macie najnowsze ruchy taneczne. Chciałem nauczyć was kilku, ponieważ to najważniejsza rzecz na balu “- powiedział komik, zanim skoczył wprost w interpretację piosenki jego i Nicka Jonasa” Jumanji Jumanji “.

W międzyczasie członkowie “Grey’s Anatomy” Sarah Drew, Kevin McKidd, Caterina Scorsone i James Pickens, Jr. zmieszali się z tłumem i pozowali do kolejnych zdjęć.

Szary's Anatomy cast
Ankieta “Grey’s Anatomy” stanowiła klasyczne zdjęcie balu. Nicole Borchard / CHOC Children’s

(Przewiń post na Instagramie, aby zobaczyć zdjęcia)

Nastolatki i celebe spędzili wieczór tańcząc przy muzyce z DJ-em na żywo, grając w gry i delektując się pysznym jedzeniem i świetnym towarzystwem. Co za piękny wieczór!

Zobacz przedłużony wywiad Seleny Gomez z Savannah Guthrie na temat przeszczepu nerki

30 października 2017 r10:42