Sędziowie narzekają, że niewolnicy przechodzą etap “X Factor”

Premiera “X Factor” skupiała się głównie na pozytywach, ale wyjaśnijmy jedno. Nikt nie obserwuje Simona Cowella, żeby usłyszeć, jak mówi miłe rzeczy o ludziach. Publiczność domaga się złośliwości.

W czwartkowy odcinek Cowell i inni sędziowie przywrócili snarka, próbując zamienić nudny epizod przesłuchania w coś zabawnego. To się nie udało, ale działało lepiej niż większość słuchaczy.

Po debiucie, który skupiał się głównie na pozytywach, dostaliśmy dwie godziny głównie bezowocnych i wręcz przerażających aktów. Te promocje na nadchodzącą wersję FX “American Horror Story?” Niektóre z występów można znaleźć na ścieżce dźwiękowej, zaczynając od pierwszego piosenkarza na scenie w Miami. To byłaby Ashley Sansone, głodna artystka, ale nie bardzo głodna, bo miała dwa gorące psy i gadająca nerwowo, jak na taką godzinę..

“Denerwowałeś się, kiedy rozmawiałeś, ale kiedy śpiewałeś, chciałem podciąć sobie nadgarstek” L.A. Reid powiedział Sansone.

Witaj w Miami.

Zespół matka-córka znany jako Dreamgirlz (“with a Z!”) Był znany z tego, że nakręcił klątwę członka rodziny przeklinając sędziów za to, że ich nie przeprowadzili. “Zawstydzasz swoją rodzinę”, powiedział mu inny członek wsparcia backstage. Może, ale Dreamgirlz już to załatwił.

Ashley Deckard powiedziała, że ​​poluje na duchy, ale duchy najwyraźniej nie były po jej stronie. Marissa Hopson powiedziano: “Śpiewasz jak 3-latek z przeziębieniem.” Chivalry, wyraźnie, nie żyje.

Dylan Lawson był wielkim oszustem. Wyglądał, jakby był historią nieśmiałego faceta, który sprzedał swoją ciężarówkę, by dostać pieniądze na przesłuchania, by tylko zakwitnąć na scenie. Zamiast tego był naprawdę szalonym aktorem, który trafił na okładkę w Lil Wayne. Dosłownie.

Ale najgorszy Cowell był dla ostatniego audytora, Zandera Aleksandra. Alexander pojawił się z nastawieniem i rozmawiał z sędziami, zawsze świetnym posunięciem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Simon jednak przeciągnął go, dał mu odrobinę nadziei … a następnie rzucił go, ogłaszając, że nie jest wystarczająco dobry..

“Gdzie dmuchałeś, to dlatego, że masz publiczność, która cię nienawidziła” – powiedział Simon. “W chwili, gdy ktoś cię krytykuje, zmieniasz się w okropną, paskudną divę.”

Musi. Nie. Robić. Oczywisty. Żart. Tutaj!

Czy wszyscy śmierdzieli? Oczywiście nie. Chociaż dostaliśmy pierwszy, poważny, “wow”, naprawdę martwimy się, jak zły jest poziom talentu “rozmowa pomiędzy sędziami w Miami, dziwna fabuła, zważywszy, że powinniśmy skończyć z 5 milionami akcji . (Dostaliśmy też pierwszą Paula Hug of Crying Girl, kiedy wstała, by pocieszyć 16-letnią Caitlynne Curtis, więc jeśli wygrałeś w tym puli “Miami”).

Melanie Amaro była prawdopodobnie najlepsza, a 18-latek powinien zostać na jakiś czas. Nicole Scherzinger powiedziała takie występy jak “zainspirować mnie” Amaro. To jest niski pasek, ale weźmiemy to, co możemy dostać.

Gracz rugby / trener Caitlin Koch śpiewał bardzo ładną wersję “Stop in the Name of Love”. Nick Voss był albo bardzo dobry, albo naprawdę szczęśliwy, by stanąć po wielkiej grupie okropnych słuchaczy; dowiemy się, który z nich będzie się rozwijał. Mężczyzna sopran Jeremiah Pagan był bardzo dobry.

Brendan O’Hara przyspieszył bicie serca Scherzingera. Jeśli to sprawia, że ​​myślisz o historii kuguara, że ​​”American Idol” jest tak lubi, to jest zupełnie inaczej! Scherzinger jest młodsza od sędziów żeńskich “Idola”, więc dowcipy są zupełnie inne!

Ale Dexter Haygood był najbardziej pamiętnym z sukcesów, choć nie do końca w dobry sposób. 49-letni “piosenkarz” początkowo zirytował Cowella słowem “Sex Machine”, ale gdy zaoferowano mu kolejną szansę, zrobił “It’s a Man’s World” i został zepchnięty. Jego szanse na wygraną są prawie zerowe, ale w każdej chwili możesz spróbować zmienić wokalistę w człowieka o wartości 5 milionów dolarów, myślę, że musisz to zrobić.

Co myślisz o drugiej nocy “X Factor’s”? Czy uważasz, że ci zawodnicy mają potencjał, czy też było zbyt wiele niewypałów w miksie? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

 

Powiązana zawartość:

  • Abdul nadal jest chory na przesłuchanie X-rated “X Factor”
  • “X Factor” debiutuje z zapierającą dech w piersiach wydajnością
  • Cowell spodziewa się fajerwerków, gdy wybuchną bomby “X-Factor”
  • “Współczesna rodzina” pokonuje “X Factor” w ocenach
  • Paula Abdul nazywa Simon Cowell swoim “najlepszym nauczycielem”
  • Więcej informacji na temat “The X Factor” w The Clicker