Scott Eastwood otwiera “kontynuację” przyjaciela Paula Walkera w filmie “Furious”

Franczyza “Szybcy i wściekli” znana jest z wielu szalonych akrobacji i wspaniałych samochodów. Ale najnowsza odsłona “The Fate of the Furious” ma szczególny rezonans dla aktora Scotta Eastwooda.

Scott Eastwood o “Fate of the Furious”, Paulu Walkerze i tacie Clintu Eastwoodzie

5 kwietnia 2017 r03:03

Eastwood, syn zdobywcy Oscara Clinta, był dobrym przyjacielem gwiazdy “Furious”, Paula Walkera, który zginął w wypadku samochodowym w 2013 roku, robiąc sobie przerwę od kręcenia filmu “Furious 7”, który został ostatecznie wydany dwa lata później. I pod wieloma względami Eastwood wkracza na wakansję stworzoną przez nieobecność Walkera w nowym filmie.

POWIĄZANE: Scott Eastwood w hołdzie Paulowi Walkerowi: “Sprawię, że będziesz dumny”

“Był [dobrym przyjacielem]”, powiedział Eastwood w “Savannah Guthrie” TODAY w środę.

Paweł Walker
Paul Walker w 2001 roku “The Fast and the Furious”.Alamy Stock

Nie wątpimy w to. Kiedy Eastwood został obsadzony w roli w zeszłym roku, wysłał serdeczny Instagram z przesłaniem dla fanów i Walker zarówno:

W środę programu Eastwood przyznał również, że nieobecność Walkera była bardzo obecna na planie podczas kręcenia filmu. “To było w moim umyśle, to na wszystkich, którzy byli z nim przyjaciółmi [podczas] tworzenia filmu, całej obsady,” powiedział.

SZYBKI & FURIOUS 8 (2017) TYRESE GIBSON LUDACRIS SCOTT EASTWOOD DWAYNE JOHNSON NATHALIE EMMANUEL MICHELLE RODRIGUEZ F. GARY GRAY
Alamy Stock

“Ostatecznie zdecydowałem,” Czy jest lepszy sposób na kontynuowanie jego dziedzictwa niż tworzenie filmów, które wszyscy tak kochają? “Dodaje Eastwood.

W wieku 31 lat, Eastwood ma łatwość z kamerą i opanowanie poza jego latami, ale całkiem możliwe, że dowiedział się o Hollywood od mistrza: jego taty. Otrzymał też radę od The Man With No Name o tym, jak wykonywać swoją pracę?

POKREWNE: kostium Halloween Scotta Eastwooda oddaje hołd najbardziej kultowej roli taty Clinta

“Zamknij się i słuchaj”, Eastwood ujawnił w środę z uśmiechem. “To jest wskazówka dla życia”.

Na pewno jest!

“Fate of the Furious” otwiera się w kinach w piątek, 14 kwietnia.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.