Sarah Michelle Gellar honoruje Robina Williamsa w drugą rocznicę jego śmierci

W czwartek minęły dwa lata, odkąd świat stracił aktora i komika Robina Williamsa, a jego ducha, który kocha zabawę, zostaje pominięty, jego legenda żyje dalej – dzięki, po części, jego bliskim w Hollywood.

Najbardziej niezapomniane chwile Robina Williamsa na DZISIAJ

12 sierpnia 2014 r03:15

Sarah Michelle Gellar, współzałożycielka Williamsa w krótkotrwałym sitcomie “The Crazy Ones”, wzięła udział w mediach społecznościowych, aby zapamiętać ukochanego aktora.

Gellar podzielił się zdjęciami Williamsa otoczonego modelami Victoria’s Secret w skrzydłach anioła. “Sposób, w jaki lubię myśleć o tobie RW … ze wszystkimi aniołami” – napisała.

Aktorka podzieliła się także słodkim zdjęciem dwóch gwiazd, które się smoochowało.

W ubiegłym miesiącu Matt Damon, który zagrał razem z Williamsem w 1997 roku “Good Will Hunting”, złożył serdeczny hołd Williamsowi, który zdobył Oscara za swoją pracę w filmie, podczas prowadzenia czatu “Ask Me Anything” z fanami na Reddit.

Obraz: Matt Damon, Ben Affleck, Robin Williams
LOS ANGELES, CA – MARZEC 24: Aktorzy-scenarzyści Matt Damon (L) i Ben Affleck (R) pozują z aktorem Robinem Williamsem z ich Oscarami, których wygrali za “Good Will Hunting” podczas 70. dorocznej gali Akademii Filmowej 23 marca w Los Angeles. Damon i Affleck wygrał najlepszy scenariusz oryginalny, a Williams wygrał w kategorii najlepszego aktora drugoplanowego. (Kredyt fotograficzny powinien brzmieć HAL GARB / AFP / Getty Images)Plik HAL GARB / AFP-Getty Images

POWIĄZANE: “Zagubieni chłopcy” Hook “zbierają się ponownie na 25-lecie, świętują Robin Williams

“Był jednym z najbardziej hojnych, kochających, wspaniałych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem” – napisał Damon kilka dni przed tym, co byłoby 65. rocznicą Williamsa.

Damon opisał, że kiedy obsada filmu będzie się męczyć, niestrudzony Williams “wejdzie w stan gotowości”.

Rudzik Williams
NORFOLK, VIRGINIA – 26 października: Robin Williams sfotografowany za kulisami przed swoim występem w Ted Constant Convocation Center podczas 30-city tour 26 października 2009 w Norfolk w stanie Wirginia. (Zdjęcie: Jay Paul / Getty Images)Plik Getty Images

“Wiedzieliśmy, że jest oryginalny, ponieważ żartował z członków załogi i wciągał ich w te kawałki” – napisał Damon.

ZWIĄZANE: córka Robin Williams opuszcza media społecznościowe w rocznicę zbliżającej się śmierci

“Nigdy nie będę w stanie mu wystarczająco podziękować za to, co nam dał” – napisał.