Sara Gilbert poślubia dziewczynę Lindę Perry

Obraz: Sara Gilbert and recording artist Linda Perry
Sara Gilbert, po lewej, i Linda Perry spotykają się od 2011 roku.John Shearer / Today

Piosenka o miłości dla tych gołąbków! Sara Gilbert i autorka piosenek Linda Perry pobrali się w niedzielę, 30 marca, przedstawiciel Gilberta potwierdza “Us Weekly”. 

Współorganizator “The Talk”, który jest obecnie w podróży poślubnej, zostanie zwolniony na następny tydzień, a przedstawiciel CBS powie nam. Szczegóły z wesela zostaną jednak ujawnione w poniedziałek przez jej kolegów – którzy wzięli udział w ceremonii, dodaje przedstawiciel sieci.  

ZDJĘCIA: Gratulacje! Celebrity wesela 

Aktorka Juliette Lewis podzieliła się swoim podnieceniem przed zaślubinami i napisała na Twitterze niedzielę. 

Żaden z nowożeńców nie wspomniał jeszcze o swoim stanie cywilnym. 

ZDJĘCIA: pary homoseksualistów Hollywood! 

Ceremonia odbyła się prawie rok po tym, jak Gilbert ujawnił jej wiadomości o zaręczynach jej kolegom z “The Talk” w kwietniu. “To jak najbardziej niesamowita propozycja w historii” – była 39-letnia Roseanne opowiedziała o romantycznym muzycznym pikniku Perry’ego. “Siedzę tam słuchając i myślę, że mam na myśli:” Gdybym kiedykolwiek jej zaproponował, byłby to niesamowity sposób na zrobienie tego “. Ludzie siedzący obok nas wyciągają spod koców instrumenty smyczkowe, podchodzą i zaczynają grać “The Love” w “The Cure” – wyjaśniła jej skomplikowany plan zaręczynowy narzeczonej. (Dawniej główna wokalistka czterdziestopięcioletniego zespołu non-peres, Perry, napisała hity dla takich artystów, jak Christina Aguilera, Pink i Gwen Stefani.) 

ZDJĘCIA: Pary filmowe z okazji sławy! 

Gilbert i Perry, 48 lat, po raz pierwszy stwierdzili, że pochodzą z 2011 roku. Była dziecięca aktorka po raz pierwszy wyszła na wolność jako lesbijka w 2010 roku, kiedy ujawniła się i była długotrwała w związku z producentem telewizyjnym Alison Adler od 2001 roku. Wieloletnia miłość, która podzielone w sierpniu 2011 r., dzielić dwóch dzieci – syna Levi, 9 i córkę Sawyer, 6. 

“Tak się złożyło, że rozmawiałem o małżeństwach homoseksualnych i dziękuję wszystkim za wsparcie w tej sprawie”, powiedziała wiosną zeszłego roku. “To było zanim miałem jakiekolwiek pojęcie o tym Jestem super nieśmiały i zwykle nie chcę nic mówić … ale chciałem, żebyście wiedzieli, ponieważ czuję się jak część naszej rodziny tutaj.” 

“The Talk” emitowany o 2 po południu. w CBS.