Sara Gilbert odnosi się do odwołania “Roseanne”: “Wiele osób zostało skrzywdzonych”

Sara Gilbert mówi o burzy ogniowej “Roseanne” – i chce, żeby fani wiedzieli, że popiera odroczenie przez ABC przebudzenia spektaklu.

43-letnia aktorka powróciła do telewizyjnego poniedziałku na pierwszym odcinku serialu “The Talk” od czasu, gdy ABC ułożyła komedię po gwiazdce Roseanne Barr, zamieszczając na Twitterze rasistowską uwagę na temat byłego doradcy Obamy.

“Oprócz mojego oświadczenia, chciałbym powiedzieć, że był to bardzo trudny tydzień” – powiedział Gilbert podczas programu. “Wiele osób zostało zranionych przez to. Powiem: jestem dumny z tego, co zrobiliśmy. Pokaz zawsze dotyczył różnorodności, miłości i włączenia, a to smutne, że tak się kończy. “

Gilbert, który grał Darlene Conner, a także pełnił funkcję producenta wykonawczego w najbardziej reaktywnym reboocie, dodał: “Jestem smutny z powodu ludzi, którzy stracili pracę w tym procesie, ale ja stoję za decyzją podjętą przez ABC. “

Sara Gilbert and Roseanne Barr on
Sara Gilbert, po lewej, i Roseanne Barr pojawiły się na “Roseanne” razem od momentu powstania w 1988 roku.ABC

Po wiadomościach o tweecie Barra – który porównał byłego doradcę Obamy, Valerie Jarrett, czarną kobietę, z małpą – Gilbert podjął na Twitterze potępienie jej.

“Ostatnie komentarze Roseanne na temat Valerie Jarrett i wiele, wiele więcej, są odrażające i nie odzwierciedlają przekonań naszej obsady i załogi, ani nikogo związanego z naszym spektaklem. Jestem rozczarowana jej działaniami mówiącymi najmniej” – napisała.

“Jest to niesamowicie smutne i trudne dla nas wszystkich, ponieważ stworzyliśmy program, w który wierzymy, jesteśmy dumni z tego, a publiczność kocha – ta, która jest osobna i niezależna od opinii i słów jednego członka obsady”. Gilbert dodał.

Roseanne Barr kontynuuje tweetowanie (i ważą się Trump i Tom Arnold)

31 maja 2017 r03:17

Barr zareagowała gniewnie na komentarze Gilberta, retuszując część swojej wypowiedzi i dodając: “Wow! Unreal”. Wysłała także zagorzałego tweeta do Michaela Fishmana, który grał w DJ. Conner, po tym jak wyraził w niej rozczarowanie.

“Rzucasz mnie pod autobus, miło!” Powiedział mu Barr.

Później Barr napisała na Twitterze parę, by dać im do zrozumienia, że ​​wybaczy im, że wypowiadają się przeciwko niej.

“Do michael fishman i sara gilbert: wybaczam obojgu, kochanie oboje, po prostu żałuję, że nie mogłeś nazwać mnie osobiście 2 rozmową, zamiast robić to na arenie publicznej” – napisała. “Rozumiem, ale. Jest ok.”

Rewitalizacja “Roseanne” była najwyżej ocenianą serią w telewizji emisyjnej w swoim debiutanckim sezonie. Drugi sezon był już w pracach, kiedy serial został odwołany.

Czyżby “Roseanne” mogła się odrodzić bez Roseanne Barr?

Jun.02.201800:31