Sandra Bullock na lekcjach, których nauczyła ją matka i “najgorszym doświadczeniu” w jej karierze

Jest jedną z najbardziej uwielbianych aktorek, ale Sandra Bullock mogła nigdy nie przenieść się do Tinseltown, gdyby nie została upoważniona przez bardzo ważną kobietę w swoim życiu.

Matka Bullocka, nieżyjąca już niemiecka śpiewaczka operowa Helga Mathilde Meyer, włożyła wiele ważnych lekcji w swoją córkę na długo przed tym, zanim zdecydowała się dołączyć do przemysłu filmowego, gdzie aktorzy często zarabiają miliony więcej niż ich wiodące panie.

Premiera Of Warner Bros. Pictures'
HOLLYWOOD CA, PAŹDZIERNIK, – 26: Aktorka Sandra Bullock uczęszcza premiera Warner Bros. obrazków “Nasz gatunek jesteśmy kryzysem” przy TCL Chińskim Theatre na Październiku 26, 2015 w Hollywood, Kalifornia. (Zdjęcie: Kevin Winter / Getty Images)Getty Images

WIĘCEJ: Jennifer Lawrence pisze potężny esej: Dlaczego robię mniej niż moje męskie gwiazdy?

“Moja matka zasadniczo podniosła mnie jako” Kobiety mogą robić wszystko, co tylko mogą zrobić mężczyźni, nie wychodź za mąż, Zrób swój własny trop “- wspomina Bullock w wywiadzie dla Variety. “Nie sądziłem, że inni myślą inaczej, zawsze uważałem, że wszyscy jesteśmy równi, a my jesteśmy”.

Ale chociaż jej matka starała się zbudować niezależność Bullock, nigdy nie mogła jej przygotować na jedno doświadczenie w Hollywood.

Sandra Bullock Arrives With Her Parents Helga And John Bullock At The Premi
Sandra Bullock trafiła na czerwony dywan z rodzicami Helga Mathilde Meyer i John Bullock na premierze “Practical Magic” w 1998 roku. Jej matka zmarła w 2000 roku.Plik Getty Images

“Robiłem film około 10 lat temu, a ja krzyczałem i byłem zły, a ja mówiłem” Co się ze mną dzieje? ” Dosłownie bałem się – wyjaśniła

“I uświadomiłem sobie, że to dlatego, że jestem kobietą, oświeciło mnie to: w tym dniu i wieku, w tym momencie mojej kariery, było to najgorsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem.

“Czy byłem aż tak naiwny do tego momentu, aby pomyśleć, że jestem na równym poziomie z każdym? Tak traktowałem mnie, ponieważ byłem kobietą, w przeciwieństwie do tego, jak traktowano innych – powiedziała.

WIĘCEJ: Sandra Bullock zachwyca się swoim “wspaniałym czołowym mężczyzną”, 5-letnim synem Louisem

I właśnie dlatego Bullock uważa, że ​​problem z seksizmem w Hollywood (i poza nim) przekracza lukę płacową i ma nadzieję, że się odwróci.

Sandra Bullock: Son Louis to “wszyscy koleś”, który uczynił życie “bardzo ważnym”

23 października 2015 r05:01

Nie tylko dla jej branży, ale także dla jej 5-letniego syna, Louisa.

“Jak wytłumaczysz swojemu synowi, że (poprawka dotycząca równych praw) nie przeszła?” zapytała.

“Chcę, żeby myślał, że jestem szefem, a kobiety są równe, ale tak naprawdę nie mogę tego poprzeć w świecie zewnętrznym, mam nadzieję, że za mojego życia, dla niego wszystko jest równe, możemy mieć nadzieję. “

Wywiad jest częścią 10 Listopadowej opowieści Variety o tym, jak aktorka walczy z nierównościami, jakie widzą w Hollywood. Teraz jest w kioskach.

Śledź Ree Hines na Świergot i Google+.

Loading...