Ryan Gosling, Emma Stone rozpoczyna premierę sezonu SNL z improwizowanym spotkaniem

Czy wiesz, że Ryan Gosling uratował jazz?

Ponieważ Gosling, 36, zapisany jazz. A jako gospodarz wieczoru w tym sezonie “Saturday Night Live”, ratowanie jazzu było prawie wszystkim, o czym mógłby mówić Gosling.

“Nie czułem się tak podekscytowany, odkąd ocaliłem jazz” – aktor i miłośnik jazzu otworzył swój monolog. “Zrobiłem ten film” La La Land “, a potem wszyscy mówili, że ocaliłem jazz. Myślę, że umierał, a ja go ocaliłem.”

Ale choć Gosling może wydawać się zadowolony z faktu, że ocalił jazz, nie martw się – ocalenie jazzu nie pozbawiło go jego perspektywy.

“Byłem ostatnią osobą, która myślała, że ​​ocali jazz” – wyjaśnił Gosling. “Chodzi mi o to, że byłem jak … ja, Ryan Gosling?” Jestem jak biały dzieciak z Kanady, ale myślę, że mogę spróbować zapisać jazz. “

Obraz: Emma Stone and Ryan Gosling on the set of
“La La Land”, znany również jako film, w którym Ryan Gosling ocalił jazz.Lionsgate

Nawet podczas próby promowania swojego nowego filmu, “Blade Runner 2049”, trudno było Goslingowi uniknąć odniesienia się do innego niedawnego projektu – tego, w którym ocalił jazz.

“Budżet dla” Blade Runner “był szalony, to było jak 9 miliardów … prawie tyle samo nut, ile jest w jazzie” – powiedział Gosling. “Ale jazz nie jest po prostu nutą, którą grasz, chodzi o notatki, których nie grasz, wiesz o co mi chodzi? Och, tak się cieszę, że zapisałem jazz.”

Wreszcie członek obsady “SNL” Kenan Thompson miał już dość. Thompson, lat 39, zaatakował scenę, besztając Goslinga za jego słabe wyjaśnienie historii jazzu, zanim nazwał Gosling “złym ambasadorem jazzu”.

Laureatka “La La Land” Emma Stone zrobiła niespodziankę, próbując zamknąć wyślemy jazzlingową wypowiedź Goslinga.

Ich impromptu reunion was the best thing since Ryan Gosling saved jazz.
Ich improwizowane zjednoczenie było najlepszą rzeczą, od kiedy Ryan Gosling ocalił jazz.SNL

“Ryan, nie ocaliłeś jazzu”, powiedział Stone, 28 lat. “Ile razy rozmawialiśmy o tym?

ty nie ocaliłem jazzu – ciągnął Stone z uśmiechem i papierosem.My zapisany jazz. “

Uważajcie, wy dwaj. To tylko kwestia czasu, zanim ktoś spróbuje wziąć kredyt na ratowanie jazzu ….

Prezydent Trump (nadal grany przez Aleca Baldwina, 59 lat, mimo że Baldwin mógł porzucić rolę) wykonał ogromną pracę dla jazzu. Ma najlepszy jazz. Każdy to wie!

W istocie, ocalenie jazzu nie było w tym tygodniu programem Baldwina-as-Trumpa. Miał jednak bardzo intymne spotkanie z prokuratorem generalnym Jeffem Sessions, przedstawionym przez Kate McKinnon. (Podczas gdy McKinnon, 33, odłożył jej spodnie, cieszymy się, że nie wycofała się z politycznej parodii.)

HGTV “Property Brothers” również znajdowali się na rurze w filmie “The Fliplets”, w którym Gosling wystąpił jako jeden z trzech braci remontujących dom. Miał ciąg egzystencjalny.

“Zamiast zmierzyć się z demonami, które mają, idą z miasta do miasta, próbując zbudować dom, którego nigdy nie mieli!” Postać Goslinga była martwa, a później kontratakował opowieści braci o eksperymentach z dzieciństwem, budując własne wspomnienia z oglądania człowieka uderzonego przez autobus.

Nic nie jest bezpieczne z maszyny satyrycznej, która jest “SNL”.

Cóż, z wyjątkiem jazzu. Ponieważ Ryan Gosling go uratował.