Russell Crowe na nowo żartuje Michaela Jacksona z doskonałymi wrażeniami

Jeśli potrzebujesz czegoś, co rozjaśni Twoją pracę w środku tygodnia, mamy dla Ciebie doskonałą ucztę!

W środę rano Russell Crowe zatrzymał się DZISIAJ i ponownie przeżył żartownisie telefoniczne, których używał od Michaela Jacksona – wraz z krótkim podszyciem nieżyjącego już Króla Popu..

Russell Crowe o reżyserskim debiucie, Michael Jackson

2 kwietnia 2015 r04:27

Tak, tak dziwnie, jak to brzmi, Jackson naprawdę robił zwyczaj dzwonienia do aktora serią głupich żartów.

“Jeśli znasz Michaela, to wiesz, że to naprawdę” – powiedział Crowe w “Savannah Guthrie” TODAY. “To po prostu coś, co lubił robić”.

Russell Crowe tells TODAY's Savannah Guthrie
Russell Crowe opowiada Savannah Guthrie DZISIAJ.DZISIAJ

Ale szczególnie dziwne było to, że Crowe w ogóle go nie znał.

“Nigdy go nie spotkałem” – przyznał. “Nigdy nie uścisnąłem mu ręki ani nic, po prostu dzwonił do mnie od czasu do czasu i wkładał zabawne głosy.”

I powiedz jego nie tak zabawne dowcipy.

Kiedy w zeszłym miesiącu Crowe po raz pierwszy ujawnił upodobanie Jacksona do żartów w wywiadzie udzielonym The Guardian, podał przykład słodkiego i prostego humoru: “Czy jest panem Wallem, czy pani Wall jest tam, czy są tam jakieś mury? trzymając dach w górze? “

Michael Jackson, Russell Crowe
Michael Jackson ogłasza plany letniej rezydencji w O2 Arena podczas konferencji prasowej, która odbyła się w O2 Arena 5 marca 2009 r. W Londynie w Anglii. Russell Crowe w programie DZISIAJPlik Getty Images, DZISIAJ

Ale jeśli naprawdę chcesz się dobrze pośmiać, po prostu obejrzyj klip TODAY, aby usłyszeć, jak Crowe-as-Jackson dodaje linię kończącą dowcip: “Och, nie martw się, Russell, to tylko Michael!”

Zaufaj nam, to jest tego warte! I podczas oglądania, zobacz szczegóły, które Crowe opowiedział o swoim pełnometrażowym debiutanckim debiucie w “The Water Diviner”, który otwiera się w kinach w piątek.

Śledź Ree Hines w Google+.