Rozpad Brady: Christopher Knight i Adrianne Curry Separating

Adrianne Curry i Christopher Knight nie są już bandą Brady’ego.

Dawne koszary My Fair Brady ogłosiły decyzję o rozdzieleniu niedzieli na piątą rocznicę ślubu.

Więc jak ich związek rozpadł się?

WIĘCEJ: Czy Celebrity Splits Come in Threes, Too?

“Po nawiązaniu relacji z różnicami, które wydawały się być nie do pogodzenia, para osiągnęła okres, w którym różnice nie są już doceniane” – powiedział menedżer pary, Phil Viardo, na stronie internetowej Hollyscoop. “Decyzja została podjęta wspólnie, kiedy stało się jasne, że potrzebna jest pewna perspektywa, aby ocenić ich unikalny związek, podobnie jak wszystkie małżeństwa, praca musi być”.

I było więcej.

“Oczywistym dla obu rycerzy i curry było to, że ich małżeństwo wymagałoby więcej wysiłku niż związek odmiany ogrodu” – kontynuował Viardo. “Poświęcają czas, aby przekonać się, czy chcą dalej wkładać ten niezwykły wysiłek. Para wspólnie określiła, że ​​znajdują się w miejscu, w którym poruszanie się do przodu będzie wymagało od nich odwrotu, nadal kochają się nawzajem, ale potrzebują trochę dystansu do rozważenia. ich przyszłość.”

Nie było natychmiastowego rozwodu.

Wiadomość o rozstaniu pary może nie być zbyt zaskakująca, biorąc pod uwagę wywiad Curry’ego z audycji radiowej Howarda Sterna zaledwie kilka tygodni temu (ona więcej niż napomknęła o kłopotach w małżeństwie).

Zapytana, czy wciąż jest zakochana w 53-letnim Rycerzu, Curry powiedział Sternowi 12 maja: “Być może trochę się wyprostuję, ale on próbuje wrócić … ostatnio mieliśmy dużo dystansu . ”

A to nie wszystko.

“Mój wielki żart brzmi:” Jestem trzecią panią Knight i prawdopodobnie nie ostatnią “, dodaje Curry, 28 lat.” Wiesz, bo zawsze mówię mu: “Rozumiem teraz, dlaczego cię zostawili.” I rozumiem, dlaczego jesteśmy razem, ponieważ jest bardzo – byłoby to bardzo trudne dla innych […] ludzi, którzy mogliby z nami wytrzymać … Udaremniałem go do tego stopnia, że ​​rozbija jego twarz w ściany. ”

Curry nie ma jeszcze komentarza na temat podziału na swojej stronie na Twitterze.

Jej ostatni post nadszedł w sobotę rano, w którym napisała: “29 maja 2006 r. Wyszłam za mąż za Christophera Antona Knighta, ciesz się weekendem!”.

Curry, były zwycięzca America’s Next Top Model, a ex-Brady Buncher Knight, poślubił po spotkaniu z domem w The Surreal Life.

ZDJĘCIA: Wielkie gwiazdy dzielą się