“Roseanne” oficjalnie wraca! Oto wszystko, co wiemy

Conners wracają!

“Roseanne”, jedna z największych komedii z lat 90., ma powrócić do telewizji. ABC potwierdziło pogłoski o przebudzeniu we wtorek, ogłaszając, że fani będą mieć osiem nowych odcinków, których można oczekiwać w 2018 roku.

Co najważniejsze, wszyscy członkowie obsady, którzy zdobyli nagrodę Emmy, podpisali kontrakt – w tym Roseanne Barr (Roseanne), John Goodman (Dan), Sara Gilbert (Darlene), Laurie Metcalf (Jackie), Michael Fishman (DJ) i Lecy Goranson (Becky). Sarah Chalke, która grała Becky w późniejszych porach roku, pojawi się w innej roli.

Roseanne
Aktorzy “Roseanne” (l-r) Laurie Metcalf, Lecy Goranson, Sara Gilbert, Roseanne, Michael Fishman i John Goodman.Kolekcja Everett

“Radości i zmagania Connersów są równie istotne – i zabawne – dziś, jak wtedy, i naprawdę nie ma nic lepszego do komentowania naszej współczesnej Ameryki niż Roseanne” – powiedział prezes ABC Entertainment, Channing Dungey.

Przedstawienie, które opowiadało historię uroczej, obrończej rodziny Connerów, było początkowo emitowane w latach 1988-1997 w ABC i nakręciło 17 Emmysów.

Roseanne Barr
Twórca serialu “Roseanne” i gwiazda Roseanne Barr Michael Boardman / FilmMagic

W marcu Barr, 64, zabrał na Twittera, aby dać fanom znać, że gwiazdy programu mają na myśli pomysł ożywienia programu.

Oświadczenie Barra pojawiło się tydzień po tym, jak jej telewizyjna córka Gilbert (lat 42) i 64-letni mąż telewizyjny Goodman rozmawiali o prawdopodobieństwie ponownego spotkania “Roseanne” w dziennym talk show Gilberta “The Talk”.

Goodman nie wahał się, gdy Gilbert zapytał go, czy kiedykolwiek wróci do fikcyjnego miasta klanu Conner w Lanford w stanie Illinois.

“Och, do diabła, tak”, odpowiedział. “Gdybyśmy mogli zebrać wszystkich razem”.

“Co robi (były aktor) George Clooney?” zażartował Gilbert.

Oczywiście nowi scenarzyści będą musieli wymyślić sposób na przywrócenie Dana Connera z martwych.

Ale pozostaw to w magii telewizji!

ZWIĄZANE Z:

Czy fani “Roseanne” zobaczą reaktywowany program telewizyjny? Roseanne Barr mówi, że może tak

Możliwe, że spotkanie “Roseanne” może być w toku

17 marca 2017 r00:43