Reese Witherspoon wprowadza fanów do swojej podwójnej: “Czy nie wyglądamy podobnie?”

Reese Witherspoon nas widzi podwójnie!

Zdobywczyni Oscara wzięła udział w mediach społecznościowych w poniedziałek, aby podzielić się uroczym selfie z własnym filmem przedstawiającym siebie samą w swoim hollywoodzkim standardzie, Marilee Lessley.

W ślicznym klipie, Witherspoon, lat 42, przekazuje fanom Lessley, która pracowała jako aktorka “stunt double na 2011” Water for Elephants “i jako jej stand-in na 2005 r.” Just Like Heaven “, wśród innych filmów.

“OK, chłopaki, chcę cię przedstawić komuś, kto pracuje ze mną od lat … To jest Marilee, a ona jest moją podwójną” – mówi Witherspoon do kamery, po czym rzuca ją w stronę machającego Lessleya.

Obie kobiety są ubrane w identyczne niebieskie koszulki w filmie, ale to tylko początek ich podobieństw. Podobnie jak Witherspoon, włosy Lessley są długie i blond, a ona ma ten sam niepohamowany uśmiech i ducha.

“Czy nie wyglądamy tak samo?” Witherspoon wrzeszczy z podekscytowania.

Całkowicie wyglądamy podobnie – przyznaje Lessley.

Jakby pasujące stroje nie były wystarczającą wskazówką, w swoim podpisie Witherspoon potwierdził, że para znów pracuje razem – w drugim sezonie HBO “Big Little Lies”.

Oboje mają długą historię razem: Witherspoon zauważył w innym filmie na jej Instagram Stories, że poznała Lessleya podczas pracy nad filmem 2003 “Legally Blonde 2”.

Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy więcej tych pań, gdy “Big Little Lies” powróci w 2019 roku!

Zobacz, jak Reese Witherspoon trzyma stożek lodów w Meryl Streep

Aug.02.201800:47