“Real Housewife”: Moje nagie zdjęcie zostało zrobione airbrushed

Tak, przyznaje Bethenny Frankel, to gigantyczne zdjęcie z Times Square, które pokazuje ją w buffu.

“Zabrali nieuczciwy boob”, powiedziała gwiazda “Prawdziwe gospodynie z Nowego Jorku” w poniedziałek w sklepie TODAY Matt Lauer w Nowym Jorku, która została zrobiona, gdy była w ciąży. “Trochę airbrushed, ale prawda jest taka, oto jest. Nie obchodzi mnie to. ”

Nagie fakty
TODAY pokazał oryginalne zdjęcie, które Frankel opublikował na USMagazine.com, obok gotowej reklamy. Profil całego ciała jest zaczerpnięty z jej lewego boku, a ramię Frankela zakrywa jej klatkę piersiową. W oryginale dolna linia piersi pokazuje jej ramię; to zostało wyjęte. Redaktorzy zdjęciowi usunęli także brązowe linie na biodrze i derriere Frankla. Frankel zrobił nagą reklamę kampanii PETA przeciwko noszeniu futer. “To wspaniała sprawa”, powiedziała Lauer. “To dobry powód, żeby się nago. Są inne powody, z wielu powodów, ale to wspaniały powód, by być nago. “

Odrzuciła tych, którzy ją krytykowali za umożliwienie robienia zdjęć samolotem.

“To nie było tak, że pozowałam do fitnessu lub próbowałem być modelką. Chodziło o to, żeby nie nosić futra, z którego jestem naprawdę pasjonująca “- powiedziała Frankel, która nosiła krótką, dopasowaną do kształtu sukienkę, która pokazywała każdą krzywą – w tym jej czteromiesięczny guzek. (Ma urodzić swoje pierwsze dziecko, z narzeczonym Jasonem Hoppem, w czerwcu).Gospodyni nie więcej?Frankel po raz pierwszy znalazła się w publicznym świetle w 2005 roku, kiedy to była pierwszą zdobywczynią drugiego miejsca w filmie “The Apprentice: Martha Stewart.” Poza tym występem producenci “The Real Housewives of New York City” wybrali ją na inauguracyjny sezon tego sezonu. Lata temu. Trzeci sezon, po prostu zapakowany, stała się wystarczającym domowym imieniem, aby zasłużyć na własną serię spin-off na Bravo.

Nowa seria, która wciąż jest produkowana, wywołała pogłoski, że Frankel może nie powrócić na czwarty sezon “Gospodyń domowych”. Powiedziała, że ​​plotki mogą być prawdziwe.

“Kto wie, czy będę na” Housewives “? – powiedziała Lauer. “Ten sezon jest niesamowity, fajnie jest zostawić tę rolę na pełnych obrotach”.

W wieku 39 lat życie Frankela nie mogło być bardziej pełne. Oprócz programów telewizyjnych, reklamy PETA, jej zaręczyn i ciąży, publikuje także swoją drugą książkę kucharską “The Skinnygirl Dish: łatwe przepisy na twoje naturalne życie”. Ona i Hoppy spotykają się już od ponad roku . Powiedziała, że ​​nie zaplanowali daty ślubu, koncentrując się na nadchodzącej dostawie z bociana. Frankel powiedziała, że ​​ludzie mogą musieć zmienić sposób, w jaki postrzegają ją, gdy zostanie mamą.

Myślenie cienkie“Myślę, że ludzie myślą, że jestem trochę szorstki”, powiedziała Lauer. “Trudno będzie ludziom wyobrazić sobie, że jestem miękka i urocza z małym, uroczym różowym dzieckiem.”

Jej książka kucharska to kontynuacja “Naturally Thin: Uwolnij swoją Skinnygirl i uwolnij się od życia w diecie”, która została opublikowana w tym roku i spędziła 18 tygodni na liście bestsellerów New York Times.

Kiedy miała około dwudziestu lat, Frankel powiedziała, że ​​ma około 20 funtów więcej, niż jest teraz. Po latach diety zmieniła sposób, w jaki jadła i porzuciła dietę, prowadząc do pierwszej książki. Nowa książka składa się z przepisów, których używa sama i pokazuje innym, jak gotować te same potrawy, które kochają, ale aby obniżyć kalorie za pomocą kilku prostych substytutów składników.

“Nie wierzę w beztłuszczową. Nie wierzę w ten klejliwy smak “- powiedziała Lauer. “Nienawidzę tego.”