Randy Travis ogłusza w Country Music Hall of Fame spektaklem “Amazing Grace”

Legendarny muzyk country, Randy Travis, nie jest obcy dla owacji na stojąco, ale ten, który zarobił w niedzielę, już dawno nadszedł.

Jako piosenkarz “Forever and Ever, Amen” został wprowadzony do Sali Muzyki Country Music, wziął mikrofon i ogłuszył tłum wykonując wzruszający występ – trzy lata po wyniszczającym uderzeniu.

Randy Travis znowu śpiewa, trzy lata po skoku

17 października 2016 r00:49

Travis stał na podium obok żony Mary Davis-Travis na ceremonii medalionu i śpiewał “Amazing Grace”, podczas gdy publiczność śpiewała cicho. To była rzadka gratka dla fanów i rówieśników, którzy zgromadzili się, aby uczcić 57-letniego artystę.

Krzykliwy Travis sings 'Amazing Grace' with wife Mary Davis
W niedzielę Randy Travis śpiewa “Amazing Grace” z żoną Mary Davis-Travis w Country Music Hall of Fame. Rick Diamond / Getty Images

“Dzisiaj jest najwspanialszy dzień słynnej kariery muzycznej Randy’ego” – powiedziała jego żona. “Randy chce ci podziękować za słuchanie i kochanie go, Randy wpatrywał się w śmierć w twarz, ale śmierć zamrugała.”

POWIĄZANE: “Forever Country” przybliża śpiewaków z przeszłości i teraźniejszości do epickiego wideo

Garth Brooks honors Randy Travis
Randy Travis z Garth Brooks na ceremoniiRick Diamond / Getty Images
Duane Allen, William Lee Golden,Joe Bonsall, and Richard Sterban of The Oak Ridge Boys perform onstage with inductee Randy Travis
Duane Allen, William Lee Golden, Joe Bonsall i Richard Sterban z The Oak Ridge Boys na scenie z Randym Travisem. Rick Diamond / Getty Images

W 2013 r., Będąc już hospitalizowanym z powodu wirusowej infekcji serca, Travis doznał udaru mózgu, który spowodował, że walczył o swoje życie.

Mimo, że przemówienie pozostaje trudne dla wiejskiego frajera, niedzielne przedstawienie udowodniło, że wciąż potrafi śpiewać.

19 zdjęć

Pokaz slajdów

Randy Travis

Piosenkarz jest legendą muzyki country, która rozszerzyła swój zasięg o film i telewizję.

“Dzisiaj przed wami stoi Boży dowód cudu” – powiedział do tłumu Davis-Travis.

Śledź Ree Hines na Twitterze.