Przyszły tata John Stamos odpowiada ojcu za sentymentalny powrót

John Stamos grał rolę ojca w filmie “Full House” i “Fuller House”, ale według Instagram po piątku prawdziwe rzeczy wciąż go przerażają.

54-letni aktor ujawnił w środę, że jego narzeczona Caitlin McHugh spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz dzieli się swoimi uczuciami nowego ojca.

Na pewno nie będę miał ojca, którym był mój pop, ale – zamierzam dać z siebie wszystko! #Balance #BillStamos #Hero

Post udostępniony przez “style =” color: # c9c8cd; rodzina czcionek: Arial, sans-serif; rozmiar czcionki: 14 pikseli; styl czcionki: normalny; font-weight: normal; line-height: 17px; “target =” _ blank “> John Stamos (@johnstamos) on

Stamos opublikował sentymentalne zdjęcie z powrotem z jego zmarłym tatą, Billem Stamosem, w piątek. Czarno-biały obraz uchwycił kochającego ojca trzymającego szczęśliwe dziecko Johna w jednej ręce.

“Na pewno nie będę miał ojca, którym był mój pop, ale – zamierzam dać z siebie wszystko!” Stamos opatrzył zdjęcie. Dodał hashtag “#Hero” do aktu równoważącego.

John Stamos dzieli słodkie zdjęcie siebie jako dziecka

18 grudnia 2017 r00:28

“Wiesz, jak umieściłeś swojego ojca na piedestale, a on jest superbohaterem, a potem, gdy dorośniesz,” Ach, on jest po prostu człowiekiem? ” Nigdy nie dotarłem do tego punktu “- powiedział w zeszłym tygodniu Stamos w magazynie” People “. “Do dnia, w którym umarł, był dla mnie większy niż życie”.

mothers2mothers And The Elizabeth Taylor AIDS Foundation Benefit Dinner At Ron Burkle's Green Acres Estate
W zeszłym miesiącu Stamos powiedział “Entertainment Tonight”, że chciałby mieć dzieci. “To zawsze był mój plan, zajęło mi to dużo dłużej, niż się spodziewałem, byłoby tragedią, gdybym nie miał dzieci” – powiedział.Getty Images

Według Ludzi, Stamos żałuje tylko, że długo nie został ojcem: chciałby, aby jego rodzice mogli poznać ich wnuka.

“To mnie zabija, że ​​moi rodzice nie są tutaj, aby być częścią tego, ale wiem, że prawdopodobnie by się nie stało, gdyby nie byli tam (w niebie)”, powiedział Stamos.

Jego ojciec zmarł w 1989 roku, a jego matka, Loretta, zmarła w 2014 roku.

Stamos złożył hołd swojej 75-letniej mamie, gdy umarła, nazywając Loretta Philips “miłością (jego) życia”.

“Pamiętam tylko miłość”. Loretta Stamos #happymothersday

Post udostępniony przez “style =” color: # c9c8cd; rodzina czcionek: Arial, sans-serif; rozmiar czcionki: 14 pikseli; styl czcionki: normalny; font-weight: normal; line-height: 17px; “target =” _ blank “> John Stamos (@johnstamos) on

Żadna kobieta nie może zastąpić miłości matki, ale w listopadzie Stamos powiedział “Entertainment Tonight”, że w końcu znalazł “właściwą kobietę – idealną kobietę” w swojej przyszłej żonie. Stamos kontynuował: “Wiem, że moi rodzice się uśmiechają, wiem, że by ją kochali, to łagodna, miła, pełna wdzięku dusza, która byłaby dobrą matką”.

Pomimo nieobecności rodziców, Stamos nie mógł być szczęśliwszy, gdyby rozpoczął nowy odcinek w życiu poza ekranem.

John Stamos zaręczy się w Disneylandzie

23 października 2017 r00:16