Przyczyna śmierci ogłoszona dla radia Kidd Kraddick

Aktualizacja: W poniedziałek zastępca koronera Jefferson Parish, La., Powiedział, że Kraddick zmarł na chorobę serca. Reuters zgłosił.

Współpracownicy Kraddicka przypomnieli mu o skróconej wersji programu “Kidd Kraddick in the Morning” w poniedziałek rano.

Oryginalna historia: Brytyjski radiowy gospodarz Kidd Kraddick z Kidd Kraddick in the Morning zmarł w sobotę na turnieju golfowym w Nowym Orleanie, jak podaje jego oficjalna strona na Facebooku. Miał 53 lata.

“Wszyscy z YEA Networks i załogą” Kidd Kraddick in the Morning “mają złamane serce z powodu utraty naszego drogiego przyjaciela i przywódcy” – czytamy w oświadczeniu. “Kidd poświęcił swoje życie, aby każdego dnia uśmiechać się i przez 21 lat jego fundacja była poświęcona radości tysiącom dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych”.

Kraddick, którego prawdziwe nazwisko to David Cradick, zmarł na turnieju charytatywnym Kidd’s Kids. Żadna przyczyna śmierci nie została zwolniona.

Kidd’s Kids organizuje dla grup dzieci z chorobami lub urazami z wypadków, aby co roku jeździć do Walt Disney World.

“Zmarł, robiąc to, co kochał, a jego ostatni dzień spędził bezinteresownie skupiony na tych specjalnych dzieciach, które znaczyły dla niego świat” – czytamy w oświadczeniu.

Fani, przyjaciele i sławni szybko opłakiwali gospodarza.

“Czuję, że wszyscy, którzy słyszeli jego program, stracili jednego z ich najlepszych przyjaciół”, Jeff Steve King Maher opublikował na stronie Kraddicka.

A gospodarz “American Idol” i inny radiowiec, Ryan Seacrest, napisał na Twitterze: “Tak smutno słyszałem o moim radiu, bracie Kid Kraddicku, jedynym w swoim rodzaju i jednym z najlepszych w tym, co robił codziennie rano.

Zwycięzca “Idola”, piosenkarka Kelly Clarkson, również pamiętał Kraddicka na Twitterze. “O rany, właśnie usłyszałem, że Kidd Kraddick umarł!” Ona napisała. “On jest moim dj z dzieciństwa, co za smutny dzień, jego biedna rodzina, zawsze był miły 2 ja od samego początku.”

“Kidd Kraddick in the Morning” można usłyszeć w ponad 75 stacjach radiowych Top 40 i Hot Adult Contemporary, a także w American Forces Radio Network. Kraddick i ekipa pojawili się również regularnie w programie telewizyjnym “Dish Nation”, w którym radiowe osobowości satyrycznie komentują popkulturę i rozrywkę.

“Dwudziesta Telewizja i zespół w” Dish Nation “są zrozpaczeni i głęboko zasmuceni utratą wielkiego talentu i przyjaciela” – powiedział przedstawiciel na pokazie na Facebooku. “Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i jego długoletnią ekipą radiową w tym bardzo trudnym czasie.”

Kraddick zostaje przeżyty przez córkę.